Пошук10 последних новостей
(количество голосов 0)


У ЗАПОРІЗЬКІЙ ОБЛАСТІ ЗАКІНЧИВСЯ ЖОРСТКИЙ КАРАНТИН

2021-01-25 09:46:08

Приазовська районна державна адміністрація

Глава області Олександр Старух звернувся до мешканців регіону з проханням дотримуватись правил протиепідемічної безпеки.

 З 25 січня у Запорізькій області закінчується термін обмеження жорсткого карантину. Проте, певні обмеження адаптивного карантину в Україні будуть діяти до 28 лютого 2021 року. Про це заявив голова облдержадміністрації Олександр Старух під час засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

24 січня спливає останній день запроваджених Урядом жорстких обмежень. Тому знову буде дозволена діяльність закладів громадського харчування, торгово-розважальних центрів, закладів культури, музеїв та кінотеатрів, робота непродовольчих ринків, відновлюється відвідування закладів освіти.

При цьому в Запорізькій області залишається низка обмежень, відповідних «помаранчевому» рівню епіднебезпеки. Так, у закладах освіти забороняється допуск батьків, персонал повинен проходити температурний скринінг, обов’язкова наявність маски чи респіратору (крім учнів 1-4 класів). У закладах освіти необхідно мінімізувати контакти учнів. За умови відсутності понад 50% учнів заняття будуть припинятися.

Також забороняється відвідувати громадські місця та заклади без засобів індивідуального захисту. Продовжують діяти правила обсервації та самоізоляції. Забороняється проведення планових госпіталізацій. Триває заборона проведення масових заходів за участю понад 20 осіб. У приміщенні необхідна дистанція між відвідувачами - 1,5 метри. Громадський транспорт буде перевозити пасажирів за кількістю місць для сидіння.

Як зазначив заступник генерального директора Запорізького обласного лабораторного центру МОЗ України Олександр Мащак, епідемічна ситуація в нашому регіоні залишається доволі складною. На ранок 22 січня у Запорізькій області зареєстровано 63 634 випадки захворювання на COVID-19. За минулу добу зареєстровано 356 нових випадків захворювання. На сьогодні в області одужало 44 344 особи.

- Я наголошую, що послаблення карантину – це не відміна всіх карантинних заходів! Відновить роботу дрібний бізнес, буде дозволена діяльність закладів культури, проведення розважальних заходів тощо. Але я звертаюся до всіх жителів області з проханням дотримуватися простих правил безпеки. Це захисна маска, соціальна дистанція та проведення дезінфекції. Від поведінки кожного з нас, від нашої сумлінності та порозуміння залежить розвиток епідситуації та необхідність впровадження додаткових обмежень. Давайте будемо відповідальними та берегти власне здоров’я, - наголосив голова облдержадміністрації Олександр Старух.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістюРада оборони Приазовського району

НАБОР НА ВОИНСКУЮ
СЛУЖБУ ПО КОНТРАКТУ!

Абетка безпеки

Абетка безпеки

Соціальні роліки "Дитина-нагорода за любов" та "Справжні чоловіки"

Абетка безпеки

priazrda_files/bg.jpg

Схема формування екологічної мережі Приазовського району

ДІЮЧИ РЕЧОВИНИ ЛІКІВ, ЩО БЕРУТЬ УЧАСТЬ У ПРОГРАМІ «ДОСТУПНІ ЛІКИ»

Оголошення

Інвестиційний портал Запорізької області

Інвестиційний портал Запорізької області

Докладніше

Брошура «Україна 1932-1933. Геноцид голодом»

Брошура деталізує історію Голодомору 1932-1933 рр., яку мають знати не лише в Україні, а й у всьому світі, та пояснює, чому Голодомор є геноцидом і чому таким його має визнати світове співтовариство.

Докладніше

Графік проведення «Прямої телефонної лінії» у Межрегіональному управлінні Національного агентства України з питань державної служби у Дніпропетровській та Запорізькій областях

Докладніше

Про сприяння у проведенні робіт з наповнення даними Державного земельного кадастру
Докладніше

Увага!Пряма лінія!

Докладніше

всі оголошення

Конкурси!

Про головне


Гімн Приазовського району
волог.:

тиск:

вітер:Урядові сайти