Пошук10 последних новостей
(количество голосов 0)


У ЄДНОСТІ НАША СИЛА!

2021-01-22 13:07:54

Приазовська районна державна адміністрація

Щороку 22 січня, в день проголошення Акту Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки, Україна відзначає День Соборності. Я вітаю Вас із цим святом! Соборність України означає духовну єдність усіх її громадян, незалежно від національності чи регіону проживання, є запорукою успішного розвитку держави.

Акт Злуки став історичним об’єднанням земель в одній державі. Він увінчав соборницькі прагнення українців і Наддніпрянщини, і Наддністрянщини.

Ідея єдності для українців завжди була визначальною та актуальною. Акт Злуки став символом державотворення для наступних поколінь борців за Україну. Після проголошення об’єднання УНР і ЗУНР 22 січня 1919 року питання цілісності української нації в українській політичній думці вже ніколи не ставилося під сумнів.

Історично склалося так, що деякі традиції жителів Правобережної і Лівобережної України різні. Однак не це головне. Усіх нас об'єднує любов до рідної землі. Наші відомі предки - Богдан Хмельницький, Іван Мазепа, Петро Дорошенко, Пилип Орлик прагнули до розвитку і процвітання держави. Важливо зробити правильні висновки з помилок минулого, адже саме брак національної єдності напочатку XX років привів до втрати державності. Враховуючи уроки Української революції 1917-1921 років, цілком зрозуміло, що саме єдність – це рушійна сила для успішного протистояння зовнішній агресії та запорука сталого економічного розвитку країни.

Щиро вітаю Вас із Днем Соборності України. Дякую всім, хто вірить у майбутнє і не шкодує сил для розвитку нашої держави. Зі святом Вас!

В.о.голови Приазовської РДА Андрій ФесикРада оборони Приазовського району

НАБОР НА ВОИНСКУЮ
СЛУЖБУ ПО КОНТРАКТУ!

Абетка безпеки

Абетка безпеки

Соціальні роліки "Дитина-нагорода за любов" та "Справжні чоловіки"

Абетка безпеки

priazrda_files/bg.jpg

Схема формування екологічної мережі Приазовського району

ДІЮЧИ РЕЧОВИНИ ЛІКІВ, ЩО БЕРУТЬ УЧАСТЬ У ПРОГРАМІ «ДОСТУПНІ ЛІКИ»

Оголошення

Інвестиційний портал Запорізької області

Інвестиційний портал Запорізької області

Докладніше

Брошура «Україна 1932-1933. Геноцид голодом»

Брошура деталізує історію Голодомору 1932-1933 рр., яку мають знати не лише в Україні, а й у всьому світі, та пояснює, чому Голодомор є геноцидом і чому таким його має визнати світове співтовариство.

Докладніше

Графік проведення «Прямої телефонної лінії» у Межрегіональному управлінні Національного агентства України з питань державної служби у Дніпропетровській та Запорізькій областях

Докладніше

Про сприяння у проведенні робіт з наповнення даними Державного земельного кадастру
Докладніше

Увага!Пряма лінія!

Докладніше

всі оголошення

Конкурси!

Про головне


Гімн Приазовського району
волог.:

тиск:

вітер:Урядові сайти