Пошук10 последних новостей
(количество голосов 0)


КНП «ПРИАЗОВСЬКА ЦРЛ» - ЛІДЕР ГАЛУЗІ 2020. ДИРЕКТОР ЗАКЛАДУ ОЛЕГ АХЕ – КЕРІВНИК РОКУ.

2020-12-30 12:52:56

Приазовська районна державна адміністрація

Стали відомі результати всеукраїнського рейтингу «Лідер галузі». КНП «ПРИАЗОВСЬКА ЦРЛ» - лауреат Національного бізнес-рейтингу, укладеного за підсумками незалежного аналізу фінансово-господарських показників діяльності серед 1 206 902 підприємств України. Приазовський медичний заклад посів 85 місце (Бронза) серед суб‘єктів господарювання України та 8 місце (Срібло) в Запорізькій області.

На основі досягнень КНП «ПРИАЗОВСЬКА ЦРЛ» присвоєно статус «Лідер галузі 2020». Це свідчення високої ефективності управління ресурсами, надійності та професійності.

Директор КНП «ПРИАЗОВСЬКА ЦРЛ» Олег Ахе удостоєний почесного звання «Керівник року» та ордену «Гордість галузі» за високі професійні досягнення, управлінську компетентність, прийняття ефективних рішень, натхненне лідерство, безперервне вдосконалення підприємства та особистий внесок у розвиток галузі.

У переддень Нового 2021 року директора КНП «ПРИАЗОВСЬКА ЦРЛ» Олега Ахе та його колектив з високими нагородами привітали в.о.голови Приазовської РДА Андрій Фесик, очільники Приазовської селищної громади Андрій Солопов та Нововасилівської селищної громади Олександр Прокопенко.

«Звання лідера КНП «ПРИАЗОВСЬКА ЦРЛ» отримало на основі серйозного аналізу галузі.  Це результат плідної, ефективної роботи та прекрасна мотивація ставати ще кращими та вдосконалюватися», - наголосив Андрій Фесик.

Представники влади побажали медикам досягнення нових звершень і наснаги у їхній благородній справі! Також привітали з Новим роком та Різдвом Христовим.

 

 

 Рада оборони Приазовського району

НАБОР НА ВОИНСКУЮ
СЛУЖБУ ПО КОНТРАКТУ!

Абетка безпеки

Абетка безпеки

Соціальні роліки "Дитина-нагорода за любов" та "Справжні чоловіки"

Абетка безпеки

priazrda_files/bg.jpg

Схема формування екологічної мережі Приазовського району

ДІЮЧИ РЕЧОВИНИ ЛІКІВ, ЩО БЕРУТЬ УЧАСТЬ У ПРОГРАМІ «ДОСТУПНІ ЛІКИ»

Оголошення

Інвестиційний портал Запорізької області

Інвестиційний портал Запорізької області

Докладніше

Брошура «Україна 1932-1933. Геноцид голодом»

Брошура деталізує історію Голодомору 1932-1933 рр., яку мають знати не лише в Україні, а й у всьому світі, та пояснює, чому Голодомор є геноцидом і чому таким його має визнати світове співтовариство.

Докладніше

Графік проведення «Прямої телефонної лінії» у Межрегіональному управлінні Національного агентства України з питань державної служби у Дніпропетровській та Запорізькій областях

Докладніше

Про сприяння у проведенні робіт з наповнення даними Державного земельного кадастру
Докладніше

Увага!Пряма лінія!

Докладніше

всі оголошення

Конкурси!

Про головне


Гімн Приазовського району
волог.:

тиск:

вітер:Урядові сайти