Пошук10 последних новостей
(количество голосов 0)


ЗАТВЕРДЖЕНО ПЛАН ЗАХОДІВ ЩОДО ОРГАНІЗАЦІЇ БЕЗПЕЧНОГО І ЗДОРОВОГО ОСВІТНЬОГО СЕРЕДОВИЩА В НОВІЙ УКРАЇНСЬКІЙ ШКОЛІ

2020-12-24 10:48:12

Приазовська районна державна адміністрація

Вчора, 23 грудня, Кабінетом Міністрів України було затверджено план заходів з реалізації Національної стратегії безпечного і здорового освітнього середовища в Новій українській школі на 2021 рік.

Як зазначив Міністр освіти і науки Сергій Шкарлет, метою Національної стратегії є побудова безпечного та здорового освітнього середовища. За його словами, план заходів з реалізації цієї стратегії у наступному році передбачатиме: оновлення матеріально-технічної бази для занять фізичною культурою; забезпечення фізичного та психологічного комфорту, зокрема, й для дітей з особливими освітніми потребами; навчання правильним харчовим звичкам та оновлення підходів до роботи психологічної служби шкіл. Міністр також зауважив, що безпека та комфортні умови навчання - це передумова надання якісних освітніх послуг.

Заходи з реалізації Національної стратегії розбудови безпечного і здорового освітнього середовища в Новій українській школі спрямовані на забезпечення:

здоров’язбережувальної складової шкільної освіти;

комплексного розвитку фізичної культури та посилення рухової активності дітей;

здорового харчування, формування культури харчування та правильних харчових звичок;

удосконалення медичного обслуговування учнів та працівників закладів освіти;

ефективного психологічного забезпечення освітнього процесу;

підготовки педагогічних працівників до реалізації здоров’язбережувальної складової освіти, піклування про їхнє здоров’я;

безпечності, доступності та інклюзивності освітнього середовища;

міжсекторальної взаємодії органів влади та установ, залучення соціальних інституцій до процесів розбудови безпечного і здорового освітнього середовища.

Здоров’язбережувальний компонент має реалізовуватися як під час вивчення предметів, так і під час перерв між заняттями. Учні матимуть змогу проявляти рухову активність, а вчителі – проводитимуть «рухливі перерви». Також для вчителів буде організовано тренінгове навчання щодо оволодіння навичками надання домедичної допомоги.

Одним із пріоритетів Національної стратегії є інклюзивне навчання. Тому протягом наступного року має бути розширено мережу інклюзивно-ресурсних центрів, проведено апробацію та визначено єдиний механізм супроводу учнів під час інклюзивного навчання.

Реалізація Національної стратегії передбачається протягом 2020-2024 років. На підставі визначених стратегічних цілей та завдань Кабінет Міністрів України щороку затверджуватиме план заходів на поточний рік щодо реалізації Стратегії.

За матеріалами Урядового порталу

 Рада оборони Приазовського району

НАБОР НА ВОИНСКУЮ
СЛУЖБУ ПО КОНТРАКТУ!

Абетка безпеки

Абетка безпеки

Соціальні роліки "Дитина-нагорода за любов" та "Справжні чоловіки"

Абетка безпеки

priazrda_files/bg.jpg

Схема формування екологічної мережі Приазовського району

ДІЮЧИ РЕЧОВИНИ ЛІКІВ, ЩО БЕРУТЬ УЧАСТЬ У ПРОГРАМІ «ДОСТУПНІ ЛІКИ»

Оголошення

Інвестиційний портал Запорізької області

Інвестиційний портал Запорізької області

Докладніше

Брошура «Україна 1932-1933. Геноцид голодом»

Брошура деталізує історію Голодомору 1932-1933 рр., яку мають знати не лише в Україні, а й у всьому світі, та пояснює, чому Голодомор є геноцидом і чому таким його має визнати світове співтовариство.

Докладніше

Графік проведення «Прямої телефонної лінії» у Межрегіональному управлінні Національного агентства України з питань державної служби у Дніпропетровській та Запорізькій областях

Докладніше

Про сприяння у проведенні робіт з наповнення даними Державного земельного кадастру
Докладніше

Увага!Пряма лінія!

Докладніше

всі оголошення

Конкурси!

Про головне


Гімн Приазовського району
волог.:

тиск:

вітер:Урядові сайти