Пошук10 последних новостей
(количество голосов 0)


ГРОМАДИ ПРИАЗОВСЬКОГО РАЙОНУ НАЛАГОДЖУЮТЬ РОБОТУ СОЦІАЛЬНОЇ СФЕРИ

2020-12-21 15:34:32

Приазовська районна державна адміністрація

За головування в.о. очільника Приазовської РДА Андрія Фесика проведений семінар з головами громад Олександром Прокопенком (Нововасилівська ОТГ), Андрієм Солоповим (Приазовська ОТГ), Наталією Поповою (Олександрівська ОТГ). Також під час наради були присутні начальник УСЗН Приазовської РДА Тамара Полякова, начальник відділу культури, освіти та архівної роботи Приазовської РДА Ольга Кірпік, спеціалісти громад із соціальної роботи.  

Під час наради значну увагу приділили питанням щодо організації надання послуг у сфері соціального захисту населення та освіти в ОТГ.

«Процес децентралізації завершується. Вже набрали чинності відповідні законодавчі акти, згідно яких повноваження органів виконавчої влади переходять до територіальних громад.

У цей перехідний період на порядку денному багато важливих питань для сталого функціонування територій. Зокрема, одним із першочергових завдань для новостворених громад є трансформація і організація подальшої належної роботи соцільної сфери», - зауважив Андрій Фесик.

За результатами наради, спеціалістами структур Приазовської РДА представникам територіальних громад надані відповідні рекомендації та доручення, проведені окремі консультації.Рада оборони Приазовського району

НАБОР НА ВОИНСКУЮ
СЛУЖБУ ПО КОНТРАКТУ!

Абетка безпеки

Абетка безпеки

Соціальні роліки "Дитина-нагорода за любов" та "Справжні чоловіки"

Абетка безпеки

priazrda_files/bg.jpg

Схема формування екологічної мережі Приазовського району

ДІЮЧИ РЕЧОВИНИ ЛІКІВ, ЩО БЕРУТЬ УЧАСТЬ У ПРОГРАМІ «ДОСТУПНІ ЛІКИ»

Оголошення

Інвестиційний портал Запорізької області

Інвестиційний портал Запорізької області

Докладніше

Брошура «Україна 1932-1933. Геноцид голодом»

Брошура деталізує історію Голодомору 1932-1933 рр., яку мають знати не лише в Україні, а й у всьому світі, та пояснює, чому Голодомор є геноцидом і чому таким його має визнати світове співтовариство.

Докладніше

Графік проведення «Прямої телефонної лінії» у Межрегіональному управлінні Національного агентства України з питань державної служби у Дніпропетровській та Запорізькій областях

Докладніше

Про сприяння у проведенні робіт з наповнення даними Державного земельного кадастру
Докладніше

Увага!Пряма лінія!

Докладніше

всі оголошення

Конкурси!

Про головне


Гімн Приазовського району
волог.:

тиск:

вітер:Урядові сайти