Пошук10 последних новостей
(количество голосов 0)


30 РОКІВ ДЕРЖАВНІЙ СЛУЖБІ ЗАЙНЯТОСТІ

2020-12-21 15:15:33

Приазовська районна державна адміністрація

2020 рік для державної служби зайнятості – ювілейний. 21 грудня виповнюється 30 років від дня її створення. Це сучасна сервісна установа, яка демонструє нові можливості для клієнтів, є ефективним посередником між роботодавцями та шукачами роботи.

Позаду – непростий шлях становлення. Сьогодні служба зайнятості демонструє сучасний підхід у підборі кадрів; створено інтерактивні карти вакансій, які доступні всім користувачам мережі Інтернет; розвиваються онлайн сервіси, корисні для шукачів роботи та роботодавців; діють програми фінансової підтримки створення та збереження робочих місць.

Для підвищення конкурентоспроможності громадян на ринку праці служба зайнятості пропонує низку освітніх можливостей для дорослого населення – безкоштовно і в стислі терміни можна здобути затребувану на ринку праці професію чи підвищити кваліфікацію.

Щоденна робота служби зайнятості – це адресні інвестиції в людину з метою повернення її до праці. Тож, від усієї громади Приазовського району хочу привітати колектив Приазовської філії Запорізького обласного центру зайнятості зі святом, висловити подяку за активну роботу щодо реалізації державної політики в даній сфері, високий професіоналізм та відповідальність. 

 

В.о.голови Приазовської РДА  Андрій ФесикРада оборони Приазовського району

НАБОР НА ВОИНСКУЮ
СЛУЖБУ ПО КОНТРАКТУ!

Абетка безпеки

Абетка безпеки

Соціальні роліки "Дитина-нагорода за любов" та "Справжні чоловіки"

Абетка безпеки

priazrda_files/bg.jpg

Схема формування екологічної мережі Приазовського району

ДІЮЧИ РЕЧОВИНИ ЛІКІВ, ЩО БЕРУТЬ УЧАСТЬ У ПРОГРАМІ «ДОСТУПНІ ЛІКИ»

Оголошення

Інвестиційний портал Запорізької області

Інвестиційний портал Запорізької області

Докладніше

Брошура «Україна 1932-1933. Геноцид голодом»

Брошура деталізує історію Голодомору 1932-1933 рр., яку мають знати не лише в Україні, а й у всьому світі, та пояснює, чому Голодомор є геноцидом і чому таким його має визнати світове співтовариство.

Докладніше

Графік проведення «Прямої телефонної лінії» у Межрегіональному управлінні Національного агентства України з питань державної служби у Дніпропетровській та Запорізькій областях

Докладніше

Про сприяння у проведенні робіт з наповнення даними Державного земельного кадастру
Докладніше

Увага!Пряма лінія!

Докладніше

всі оголошення

Конкурси!

Про головне


Гімн Приазовського району
волог.:

тиск:

вітер:Урядові сайти