Пошук10 последних новостей
(количество голосов 0)


В останній декаді грудня, коли вся країна готується до зустрічі Нового 2020 року, працівники Пенсійного фонду України відзначають 30 річницю його створення.

2020-12-21 10:44:53

Приазовська районна державна адміністрація

  За роки роботи система органів Пенсійного фонду перетворилася в високоорганізований державний орган адміністрування пенсійного забезпечення, яким вдосконалюються методи роботи, впроваджуються нові технології і сервіси.  Пенсійний фонд України приділяє велику увагу впровадженню передових інформаційних і комп'ютерних технологій в роботі своїх територіальних органів.  Завдяки цим новаціям будь-який громадянин може отримати більш повну інформацію про свою заробітну плату, пенсії, а також про функціонування всієї пенсійної системи.

У сфері відповідальності фонду - цілий комплекс серйозних завдань, від грамотного вирішення яких безпосередньо залежить ефективна реалізація державної соціальної політики.  А в кінцевому підсумку – впевненість у завтрашньому дні, рівень і якість життя людей, в тому числі, і у нашому районі. 

Працівників Пенсійного фонду України незмінно відрізняють не тільки професіоналізм і компетентність, але і високі особисті якості, шанобливе ставлення до кожної людини і її проблем.

Тож, у святковий день хочу побажати працівникам Пенсійного фонду України здоров‘я, оптимізму, витримки, наснаги та добробуту! Нехай мрії та сподівання здійснюються, а поряд завжди будуть рідні та близькі!

В.о.голови Приазовської РДА  Андрій Фесик

 Рада оборони Приазовського району

НАБОР НА ВОИНСКУЮ
СЛУЖБУ ПО КОНТРАКТУ!

Абетка безпеки

Абетка безпеки

Соціальні роліки "Дитина-нагорода за любов" та "Справжні чоловіки"

Абетка безпеки

priazrda_files/bg.jpg

Схема формування екологічної мережі Приазовського району

ДІЮЧИ РЕЧОВИНИ ЛІКІВ, ЩО БЕРУТЬ УЧАСТЬ У ПРОГРАМІ «ДОСТУПНІ ЛІКИ»

Оголошення

Інвестиційний портал Запорізької області

Інвестиційний портал Запорізької області

Докладніше

Брошура «Україна 1932-1933. Геноцид голодом»

Брошура деталізує історію Голодомору 1932-1933 рр., яку мають знати не лише в Україні, а й у всьому світі, та пояснює, чому Голодомор є геноцидом і чому таким його має визнати світове співтовариство.

Докладніше

Графік проведення «Прямої телефонної лінії» у Межрегіональному управлінні Національного агентства України з питань державної служби у Дніпропетровській та Запорізькій областях

Докладніше

Про сприяння у проведенні робіт з наповнення даними Державного земельного кадастру
Докладніше

Увага!Пряма лінія!

Докладніше

всі оголошення

Конкурси!

Про головне


Гімн Приазовського району
волог.:

тиск:

вітер:Урядові сайти