Пошук10 последних новостей
(количество голосов 0)


РЯТУВАЛЬНИКИ НАГАДАЛИ ГРОМАДЯНАМ ПРАВИЛА ВЛАШТУВАННЯ НОВОРІЧНОЇ ЯЛИНКИ, ЕКСПЛУАТАЦІЇ ЕЛЕКТРОГІРЛЯНД ТА ПІРОТЕХНІЧНИХ ВИРОБІВ

2020-12-18 10:58:35

Приазовська районна державна адміністрація

Для того, щоб новорічні свята пройшли безпечно та без будь-яких надзвичайних подій, необхідно дотримуватись елементарних правил пожежної безпеки. Саме на цьому наголосили рятувальники під час практичного майстер-класу, який відбувся 16 грудня на території 43-ї Державної пожежно-рятувальної частини м. Києва за участі представників ЗМІ.

  • Статистика свідчить про те, що у період новорічних та Різдвяних свят значно зростає кількість пожеж, спричинених неправильною експлуатацією піротехнічних виробів та електрогірлянд низької якості, або ж взагалі несертифікованих. Так, впродовж трьох місяців зимового періоду 2019/2020 року внаслідок необережного поводження з піротехнічними виробами виникло 18 пожеж, з яких 11 сталися безпосередньо в ніч з 31 грудня на 01 січня 2020 року, – зазначив заступник начальника Управління пожежної безпеки ДСНС України Олександр Чекригін.

З метою інформування громадськості про те, як запобігти нещасним випадкам та не зіпсувати новорічний настрій, фахівці ДСНС озвучили основні правила встановлення головного новорічного атрибута — прикрашеної ялинки. За словами рятувальників, ялинку необхідно встановлювати лише на стійкій основі так, щоб гілки не торкалися до стін і стелі, а також були на безпечній відстані від електроприладів. На ялинку забороняється встановлювати свічки, бенгальські вогні та прикрашати її легкозаймистими матеріалами.

Щодо використання піротехнічних засобів, то рятувальники наголосили на тому, що купувати необхідно лише сертифіковані вироби, перевіривши упаковку на відсутність дефектів. Однак в умовах збройного конфлікту на сході країни, фахівці ДСНС рекомендують не використовувати хлопавки чи салюти, з поваги до людей, які брали участь у бойових діях.

Насамкінець вогнеборці практично продемонстрували, як недотримання простих порад може призвести до пожежі, зафіксувавши час, за який на ялинці згорають паперові прикраси та “дощик”. А для тих, хто все ж таки не уявляє святкування Нового року без феєрверків — рятувальники показали, як правильно встановлювати салютну установку, як її підпалювати, якою має бути безпечна відстань для людини біля неї та як правильно утилізувати виріб, що не спрацював.

 

За матеріалами Урядового порталу

 Рада оборони Приазовського району

НАБОР НА ВОИНСКУЮ
СЛУЖБУ ПО КОНТРАКТУ!

Абетка безпеки

Абетка безпеки

Соціальні роліки "Дитина-нагорода за любов" та "Справжні чоловіки"

Абетка безпеки

priazrda_files/bg.jpg

Схема формування екологічної мережі Приазовського району

ДІЮЧИ РЕЧОВИНИ ЛІКІВ, ЩО БЕРУТЬ УЧАСТЬ У ПРОГРАМІ «ДОСТУПНІ ЛІКИ»

Оголошення

Інвестиційний портал Запорізької області

Інвестиційний портал Запорізької області

Докладніше

Брошура «Україна 1932-1933. Геноцид голодом»

Брошура деталізує історію Голодомору 1932-1933 рр., яку мають знати не лише в Україні, а й у всьому світі, та пояснює, чому Голодомор є геноцидом і чому таким його має визнати світове співтовариство.

Докладніше

Графік проведення «Прямої телефонної лінії» у Межрегіональному управлінні Національного агентства України з питань державної служби у Дніпропетровській та Запорізькій областях

Докладніше

Про сприяння у проведенні робіт з наповнення даними Державного земельного кадастру
Докладніше

Увага!Пряма лінія!

Докладніше

всі оголошення

Конкурси!

Про головне


Гімн Приазовського району
волог.:

тиск:

вітер:Урядові сайти