Пошук10 последних новостей
(количество голосов 0)


ОБЛАСНА ВЛАДА ЗАОХОЧУЄ АКТИВНЕ ЗАЛУЧЕННЯ МОЛОДІ ДО ЖИТТЯ МІСЦЕВИХ ГРОМАД

2020-12-16 10:14:56

Приазовська районна державна адміністрація

15 грудня, в режимі онлайн відбулося засідання Запорізької обласної студентської ради. До участі в засіданні приєдналися заступник голови Запорізької обласної державної адміністрації (стажування) Олександр Свистун та начальниця Управління молоді, фізичної культури та спорту ОДА Наталія Власова. Також до засідання були запрошенні представники молодіжних рад з ОТГ області.

Під час заходу учасники обговорили питання реалізації спільних заходів на І півріччя 2021 року обласної студентської ради із Запорізьким обласним центром молоді та Обласним центром патріотичного виховання молоді в умовах пандемії, реалізацію програми обміну студентами «СТудБумеранг» наступного року.

  • Радий відмітити, що сьогодні з нами представники молодіжних консультативно-дорадчих органів ОТГ. На сьогодні вже створені та діють понад 16 молодіжних рад в області. За умов децентралізації об’єднані територіальні громади прийняли на себе значну частку відповідальності за реалізацію молодіжної політики. Важливим на сьогодні є не тільки забезпечення координації молодіжної роботи, але й активне залучення молоді до життя місцевих громад шляхом створення молодіжних рад. Тому ми працюємо над збільшенням МКДО та їх ефективною роботою в громадах. Подібні зустрічі допоможуть обмінятися досвідом, познайомлять з роботою молодіжного консультативно-дорадчого органу на рівні області, посилять спроможність інститутів громадянського суспільства в громадах, – прокоментував важливість подібних засідань Олександр Свистун.

Заступник голови облдержадміністрації також зазначив, що економічна ситуація в країні зараз не на найкращому рівні, велика частина коштів направлена на боротьбу з пандемією. Але обласна влада зі свого боку намагається зберегти фінансування молодіжної сфери. У 2020 році кошти на реалізацію заходів Обласної цільової програми «Молодь Запорізького краю на 2017-2021 роки» та Обласної цільової програми національно-патріотичного виховання молоді на 2017-2021 роки було витрачено лише частково у зв’язку з перерозподілом та запровадженням карантинних обмежень. У 2021 році на програму Молодь Запоріжжя  попередньо заплановано близько 300 тис. грн, а на програму національно-патріотичного виховання – 100 тис. грн.

Також під час засідання учасники  обговорили підсумки роботи Запорізької обласної студентської ради за 2020 рік, заслухали звіт голови. Зазначимо, що чинна голова ради склала свої повноваження. Вибори нового голови будуть оголошені найближчим часом.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістюРада оборони Приазовського району

НАБОР НА ВОИНСКУЮ
СЛУЖБУ ПО КОНТРАКТУ!

Абетка безпеки

Абетка безпеки

Соціальні роліки "Дитина-нагорода за любов" та "Справжні чоловіки"

Абетка безпеки

priazrda_files/bg.jpg

Схема формування екологічної мережі Приазовського району

ДІЮЧИ РЕЧОВИНИ ЛІКІВ, ЩО БЕРУТЬ УЧАСТЬ У ПРОГРАМІ «ДОСТУПНІ ЛІКИ»

Оголошення

Інвестиційний портал Запорізької області

Інвестиційний портал Запорізької області

Докладніше

Брошура «Україна 1932-1933. Геноцид голодом»

Брошура деталізує історію Голодомору 1932-1933 рр., яку мають знати не лише в Україні, а й у всьому світі, та пояснює, чому Голодомор є геноцидом і чому таким його має визнати світове співтовариство.

Докладніше

Графік проведення «Прямої телефонної лінії» у Межрегіональному управлінні Національного агентства України з питань державної служби у Дніпропетровській та Запорізькій областях

Докладніше

Про сприяння у проведенні робіт з наповнення даними Державного земельного кадастру
Докладніше

Увага!Пряма лінія!

Докладніше

всі оголошення

Конкурси!

Про головне


Гімн Приазовського району
волог.:

тиск:

вітер:Урядові сайти