Пошук10 последних новостей
(количество голосов 0)


У ПРИАЗОВСЬКОМУ РАЙОНІ ВШАНОВУЮТЬ ЛІКВІДАТОРІВ АВАРІЇ НА ЧОРНОБИЛЬСЬКІЙ АЕС

2020-12-14 14:21:55

Приазовська районна державна адміністрація

Кожного року 14 грудня згадують подвиг ліквідаторів наслідків аварії на Чорнобильській атомній електростанції, які закрили українську землю та все людство від некерованої ядерної стихії.

Виконуючий обов‘язки голови Приазовської РДА Андрій Фесик, очільник Приазовської селищної громади Андрій Солопов разом із членами районного товариства чорнобильців вшанували пам‘ять земляків, які рятували країну від смертельної небезпеки після вибуху на Чорнобильській АЕС.

«Прикладом мужності та патріотизму були дії людей, які працювали в зоні радіаційного забруднення. Пам‘ять про героїв, які віддали життя у боротьбі з радіаційним лихом житиме крізь століття та покоління. Ми завдячуємо ліквідаторам масштабної техногенної катастрофи своїм життям та здоров‘ям», - зазначив Андрій Фесик.

Довідково: 30 листопада 1986 року було закінчено будівництво саркофага над зруйнованим четвертим енергоблоком Чорнобильської АЕС, а 14 грудня в газеті «Правда» надруковано повідомлення про те, що держкомісією прийнятий в експлуатацію комплекс захисних споруд. Саркофаг споруджений за 206 днів.

 

 Рада оборони Приазовського району

НАБОР НА ВОИНСКУЮ
СЛУЖБУ ПО КОНТРАКТУ!

Абетка безпеки

Абетка безпеки

Соціальні роліки "Дитина-нагорода за любов" та "Справжні чоловіки"

Абетка безпеки

priazrda_files/bg.jpg

Схема формування екологічної мережі Приазовського району

ДІЮЧИ РЕЧОВИНИ ЛІКІВ, ЩО БЕРУТЬ УЧАСТЬ У ПРОГРАМІ «ДОСТУПНІ ЛІКИ»

Оголошення

Інвестиційний портал Запорізької області

Інвестиційний портал Запорізької області

Докладніше

Брошура «Україна 1932-1933. Геноцид голодом»

Брошура деталізує історію Голодомору 1932-1933 рр., яку мають знати не лише в Україні, а й у всьому світі, та пояснює, чому Голодомор є геноцидом і чому таким його має визнати світове співтовариство.

Докладніше

Графік проведення «Прямої телефонної лінії» у Межрегіональному управлінні Національного агентства України з питань державної служби у Дніпропетровській та Запорізькій областях

Докладніше

Про сприяння у проведенні робіт з наповнення даними Державного земельного кадастру
Докладніше

Увага!Пряма лінія!

Докладніше

всі оголошення

Конкурси!

Про головне


Гімн Приазовського району
волог.:

тиск:

вітер:Урядові сайти