Пошук10 последних новостей
(количество голосов 2)


Дитяча творчість

2013-10-22 16:10:11

Щороку у другу неділю жовтня відзначається  День художника України. Образотворче мистецтво є однією з найдосконаліших форм діяльності, оскільки в художній палітрі кристалізується внутрішній світ людини, звучать кольори глибоких відчуттів. Цей досконалий і неповторний вид творчості є одним з головних у сучасному світі.

У День художника України, звичайно ж, хочеться сказати про велику роль образотворчого мистецтва в культурному розвитку дітей.  Президентом України В.Ф.Януковичем 2013 рік проголошено Роком дитячої творчості. Виховати творчу людину без прилучення до краси неможливо.

До Дня художника в Приазовському дошкільному навчальному закладі №3 «Сонечко» впродовж тижня проходила  художня виставка. На виставці були представлені роботи наших земляків Ф.Конюхова, Ф.Пантова. Красиві пейзажі й квіти надала на виставку керівник гуртка образотворчого мистецтва  БДЮТ Панаморьова Є.В.  Яскраві колективні роботи виконані вихователями і дітьми не залишили нікого байдужими. За допомогою своїх робіт юні художники передали внутрішні переживання, красу навколишнього світу.

Не залишились осторонь і батьки. Разом з дітьми вони освоїли нетрадиційні техніки малювання такі як ниткографія, монотипія, штрихування, забризкування, штампування,  продряпування, малювання серветкою,пластиліновий живопис  та ін.

Художня виставка  у дошкільному закладі «Сонечко» стала справжньою зустріччю з красою для дітей і батьків.

За матеріалами відділу освіти, молоді та спорту Приазовської РДАРада оборони Приазовського району

НАБОР НА ВОИНСКУЮ
СЛУЖБУ ПО КОНТРАКТУ!

Абетка безпеки

Абетка безпеки

Соціальні роліки "Дитина-нагорода за любов" та "Справжні чоловіки"

Абетка безпеки

priazrda_files/bg.jpg

Схема формування екологічної мережі Приазовського району

ДІЮЧИ РЕЧОВИНИ ЛІКІВ, ЩО БЕРУТЬ УЧАСТЬ У ПРОГРАМІ «ДОСТУПНІ ЛІКИ»

Оголошення

Інвестиційний портал Запорізької області

Інвестиційний портал Запорізької області

Докладніше

Брошура «Україна 1932-1933. Геноцид голодом»

Брошура деталізує історію Голодомору 1932-1933 рр., яку мають знати не лише в Україні, а й у всьому світі, та пояснює, чому Голодомор є геноцидом і чому таким його має визнати світове співтовариство.

Докладніше

Графік проведення «Прямої телефонної лінії» у Межрегіональному управлінні Національного агентства України з питань державної служби у Дніпропетровській та Запорізькій областях

Докладніше

Про сприяння у проведенні робіт з наповнення даними Державного земельного кадастру
Докладніше

Увага!Пряма лінія!

У п’ятницю, 2 червня 2017 року, відбудеться «гаряча» телефонна лінія, під час якої на запитання громадян відповідатиме народний депутат України, Артюшенко Ігор Андрійович. Звертатися ї 10.00 до 11.00 за телефоном 0-800-503-508 Всі дзвінки безкоштовні

УМОВИ проведення конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби категорії «В» - головного спеціаліста відділу внутрішньої політики, звернень, контролю та організаційної роботи апарату Приазовської районної державної адміністрації Запорізької області (строково на період відсутності основного працівника)

Докладніше

всі оголошення

Конкурси!

Про головне


Гімн Приазовського району
волог.:

тиск:

вітер:Урядові сайти