Пошук10 последних новостей
(количество голосов 0)


НОВОРІЧНІ СВЯТА КРАЩЕ ПРОВЕСТИ У СІМЕЙНОМУ КОЛІ ТА УНИКАТИ СКУПЧЕННЯ ЛЮДЕЙ

2020-12-09 10:44:53

Приазовська районна державна адміністрація

У Запорізькій області під час новорічних свят будуть працювати святкові містечка з урахуванням протиепідемічних заходів. Цього року через захворювання на COVID-19 рекомендовано уникати великого скупчення людей та відмовитися від новорічних корпоративів. Святкування новорічних свят доречно провести у сімейному колі чи влаштувати прогулянки на свіжому повітрі.

Про це під час брифінгу щодо актуальної епідеміологічної ситуації в області розповів в.о. генерального директора Запорізького обласного лабораторного центру МОЗ України Роман Терехов.

За прогнозами щодо розвитку епідситуації, у грудні вдасться уникнути введення тотальних карантинних обмежень. В той же час, введення локдауну очікується вже на початку січня. Наразі відомо, що громадський транспорт буде працювати, перелік інших обмежень буде оприлюднено пізніше, після засідання Уряду.

- Введення тотальних обмежень – це єдиний дієвий механізм у боротьбі з розповсюдженням захворюваності. Також захворювання на ковід на сьогодні зівпало з сезонним захворюванням на грип, який теж має ускладнення захворювання. Введення тотальних обмежень є логічним та дієвим засобом боротьби з розповсюдженням хвороби, і він буде використовуватись, - зазначив Роман Терехов.

Також головний санітарний лікар Запорізької області нагадав, що єдиний дієвий спосіб вберегтися від захворювання на грип – це щеплення. Людина, яка зробила щеплення проти грипу, у разі захворювання на COVID-19, перенесе хворобу у більш легкій формі. За всю історію кампанії щодо щеплення проти грипу не зафіксовано ускладнень після вакцинації. 

Що стосується  роботи на свята новорічних містечок, то рекомендовано не розгортати фудзони зі смаколиками, а організувати свято на свіжому повітрі. Також запоріжцям рекомендовано провести свята у родинному колі.

Подальший прогноз епідситуації (у січні-лютому) залежить від дотримання карантинних заходів населенням.

-  Звертаюсь до всіх мешканців Запорізької області з проханням дотримуватись діючих обмежень! Насамперед, це соціальна дистанція, використання засобів індивідуального захисту, утримання від місць масового скупчення людей. Наразі всі мають час підготуватися до новорічних свят та провести їх безпечно – у родинному колі чи на прогулянці на свіжому повітрі. Не наражайте на небезпеку себе та своїх близьких, проведіть новорічні свята безпечно!, – закликав Роман Терехов.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістюРада оборони Приазовського району

НАБОР НА ВОИНСКУЮ
СЛУЖБУ ПО КОНТРАКТУ!

Абетка безпеки

Абетка безпеки

Соціальні роліки "Дитина-нагорода за любов" та "Справжні чоловіки"

Абетка безпеки

priazrda_files/bg.jpg

Схема формування екологічної мережі Приазовського району

ДІЮЧИ РЕЧОВИНИ ЛІКІВ, ЩО БЕРУТЬ УЧАСТЬ У ПРОГРАМІ «ДОСТУПНІ ЛІКИ»

Оголошення

Інвестиційний портал Запорізької області

Інвестиційний портал Запорізької області

Докладніше

Брошура «Україна 1932-1933. Геноцид голодом»

Брошура деталізує історію Голодомору 1932-1933 рр., яку мають знати не лише в Україні, а й у всьому світі, та пояснює, чому Голодомор є геноцидом і чому таким його має визнати світове співтовариство.

Докладніше

Графік проведення «Прямої телефонної лінії» у Межрегіональному управлінні Національного агентства України з питань державної служби у Дніпропетровській та Запорізькій областях

Докладніше

Про сприяння у проведенні робіт з наповнення даними Державного земельного кадастру
Докладніше

Увага!Пряма лінія!

Докладніше

всі оголошення

Конкурси!

Про головне


Гімн Приазовського району
волог.:

тиск:

вітер:Урядові сайти