Пошук10 последних новостей
(количество голосов 1)


Зі спортом дружити – здоровим бути

2013-03-19 09:00:00

Одним із основних завдань сучасного суспільства є виховання фізично і психічно здорового, духовно багатого покоління.

Ефективність системи виховання й освіти визначають стратегію розвитку будь - якої країни.

Виховання в умовах фізкультурно - спортивної діяльності передбачає формування й розвиток особистісних цінностей людини , які дадуть їй змогу творчо реалізуватися .

На розширеному засіданні Кабінету Міністрів України 27.02.2013 Президент України В.Ф. Янукович відмічав, що «суттєвим елементом гармонійного виховання дитини є фізична культура і спорт. Незадовільне здоров’я школярів – надзвичайна актуальна проблема, яка стосується близько третини підлітків. Профілактика захворювань, у тому числі через заняття спортом відіграє важливу роль».

Здоров’я молоді переростає в проблему національної безпеки. Сьогодні в закладах освіти навчається 600 дітей з основною медичною групою для навчання фізичною культурою, більше 2000 учнів мають спеціальну та підготовчу групи

У районі спортивно – масовою роботою охоплено 2829 учнів.

У дитячо - юнацькій спортивній школі, де культивуються шість видів спорту: волейбол, футбол, бокс, аеробіка, таеквон-до, вільна боротьба - навчається – 526 учнів.

Навчальний заклад має філії у школах району: Нововасилівська НВК «Гармонія», Ботієвська ЗОШ, Чкаловський НВК, Володимирівський НВК, Богданівський НВК, Новоконстянтинівська ЗОШ, Олександрівська ЗОШ.

Згідно плану роботи відбуваються змагання гуртківців ДЮСШ. Вихованці ДЮСШ є постійними учасниками зональних та обласних змагань з міні - футболу, вільної боротьби, волейболу і посідають призові місця.

В 16 школах району працюють спортивні гуртки з різних напрямків фізкультурно - масової роботи, охоплюють навчанням до 500 учнів.

Щорічно проходить районна спартакіада школярів «Старти надій», в розрізі якої відбуваються районні змагання з різних видів спорту: настільного тенісу, волейболу, баскетболу, гандболу, легкої атлетики, допризовної підготовки, кросу, «Старти надій».

Переможці районних змагань приймають участь в обласних спортивних заходах.

Щорічно проходять спортивно – масові змагання в освітніх закладах району, присвячені Всесвітньому Дню здоров’я та осіння спартакіада, присвячена Дню фізкультури і спорту.

Традиційно весною в школах району проходить місячник «Спорт для всіх – спільна турбота» по облаштуванню спортивних майданчиків.

Здоров’я будь – якої людини закладається в дитинстві, тому педагогічні колективи шкіл району роблять усе можливе для активізації рухової активності учнів, для підтримання нормального рівня здоров’я, формування свідомого ставлення до власного здоров’я.

Залучення молоді до спорту і фізичної культури повинно стати шляхом профілактики і корекції соціально - шкідливих звичок молоді ( куріння, алкоголізму, наркоманії).

Постійними і активними організаторами спортивних змагань в Приазовському районі є громадська організація «Молоді регіони», які залучають молодь як до фізичних (футбол, волейбол, армреслінг і ін.), так і до інтелектуальних (шашки, фахи) видів спорту.

У Приазовському районі продовжується робота по виконанню цільової програми «Фізичне виховання – здоров’я нації».

У рамках районної програми «Спортивний майданчик» завдяки спільним зусиллям районної влади, народного депутата Артема Пшонки, депутатів обласної ради у Приазовському районі будуються та реконструюються спортивні дитячі майданчики. Так, нові комплекси зведені у селах Олександрівка та Дівнинське, капітально відбудований районний спортивно-ігровий майданчик «Казка» (встановлені нові ігрові комплекси, відремонтовані гойдалки, гірки, каруселі, усі доріжки викладені тротуарною плиткою, розбиті клумби, реставровані картини з казковими та мультиплікаційними героями). Нові майданчики стали місцем, де підростаюче покоління може цікаво, активно, з користю для свого здоров‘я провести час.

За матеріалами відділу освіти, молоді та спорту Приазовської РДАРада оборони Приазовського району

НАБОР НА ВОИНСКУЮ
СЛУЖБУ ПО КОНТРАКТУ!

Абетка безпеки

Абетка безпеки

Соціальні роліки "Дитина-нагорода за любов" та "Справжні чоловіки"

Абетка безпеки

priazrda_files/bg.jpg

Схема формування екологічної мережі Приазовського району

ДІЮЧИ РЕЧОВИНИ ЛІКІВ, ЩО БЕРУТЬ УЧАСТЬ У ПРОГРАМІ «ДОСТУПНІ ЛІКИ»

Оголошення

Інвестиційний портал Запорізької області

Інвестиційний портал Запорізької області

Докладніше

Брошура «Україна 1932-1933. Геноцид голодом»

Брошура деталізує історію Голодомору 1932-1933 рр., яку мають знати не лише в Україні, а й у всьому світі, та пояснює, чому Голодомор є геноцидом і чому таким його має визнати світове співтовариство.

Докладніше

Графік проведення «Прямої телефонної лінії» у Межрегіональному управлінні Національного агентства України з питань державної служби у Дніпропетровській та Запорізькій областях

Докладніше

Про сприяння у проведенні робіт з наповнення даними Державного земельного кадастру
Докладніше

Увага!Пряма лінія!

Докладніше

всі оголошення

Конкурси!

Про головне


Гімн Приазовського району
волог.:

тиск:

вітер:Урядові сайти