Пошук10 последних новостей
(количество голосов 2)


Зміни в адмініструванні єдиного соціального внеску вже діють

2013-10-16 17:10:49

З першого жовтня поточного року Міндоходів України та його територіальні органи розпочали адміністрування єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. Розпочато процес прийняття звітності, взяття на облік та зняття з обліку платників єдиного внеску.

Відтепер в Центрі обслуговування платників Приазовського відділення Приморської ОДПІ ГУ Міндоходів у Запорізькій області  суб’єкти господарювання зможуть подати звітність з ЄСВ, отримати консультації з цього платежу.

Як зазначила заступник начальника – начальник Приазовського відділення Приморської ОДПІ Наталія Станчева,  робота працівників направлена на  те, щоб платники не відчули жодних незручностей. Спеціалісти надають інформаційну підтримку суб’єктів господарювання, проходить процес вдосконалення подання звітності з ЄСВ в електронному вигляді.

З метою подання платниками звітності з єдиного внеску на загальнообов’язкове соціальне страхування в електронному вигляді Міністерством доходів і зборів України розроблено електронні формати (архів форматів) документів звітності з єдиного внеску,  розроблено довідник відповідності кодів органів Міндоходів та кодів органів Пенсійного фонду для використання розробниками програмного забезпечення при формуванні xml-файлів (довідник). Ознайомитися з електронними форматами та довідником можна на веб-порталі Міністерства:http://minrd.gov.ua/elektronna-zvitnist/platnikam-podatkiv-pro-ele/povidomlennya-platnikam-pod/112281.html. 

Для зручності платників звітність можна подавати в електронному вигляді, користуючись цифровим підписом. Отримати посилені сертифікати відкритих ключів можна безкоштовно в пунктах реєстрації акредитованого Центру сертифікації електронних ключів Міндоходів, найближчий знаходиться в м. Мелітополі за адресою: м. Мелітополь, вул.Кірова ,31 кабінет 103.

Слід нагадати, що відкриті нові рахунки для сплати єдиного внеску. Переглянути реквізити рахунків можна на офіційному веб-порталі Міндоходів України у розділі «Реєстри» за адресою: http://minrd.gov.ua/dovidniki–reestri–perelik/reestri/111543.html,  в Центрі обслуговування платників або за телефоном 2-25-65.

З боку працівників територіальних органів Міністерства доходів і зборів України докладено максимум зусиль  для того, щоб процес адміністрування єдиного соціального внеску був простим, зручним та комфортним для платників. У свою чергу від платників очікуємо розуміння та співпраці під час запровадження змін.   

Начальник Приазовського відділення
Приморської ОДПІ ГУ Міндоходів у Запорізькій області
Наталія СтанчеваРада оборони Приазовського району

НАБОР НА ВОИНСКУЮ
СЛУЖБУ ПО КОНТРАКТУ!

Абетка безпеки

Абетка безпеки

Соціальні роліки "Дитина-нагорода за любов" та "Справжні чоловіки"

Абетка безпеки

priazrda_files/bg.jpg

Схема формування екологічної мережі Приазовського району

ДІЮЧИ РЕЧОВИНИ ЛІКІВ, ЩО БЕРУТЬ УЧАСТЬ У ПРОГРАМІ «ДОСТУПНІ ЛІКИ»

Оголошення

Інвестиційний портал Запорізької області

Інвестиційний портал Запорізької області

Докладніше

Брошура «Україна 1932-1933. Геноцид голодом»

Брошура деталізує історію Голодомору 1932-1933 рр., яку мають знати не лише в Україні, а й у всьому світі, та пояснює, чому Голодомор є геноцидом і чому таким його має визнати світове співтовариство.

Докладніше

Графік проведення «Прямої телефонної лінії» у Межрегіональному управлінні Національного агентства України з питань державної служби у Дніпропетровській та Запорізькій областях

Докладніше

Про сприяння у проведенні робіт з наповнення даними Державного земельного кадастру
Докладніше

Увага!Пряма лінія!

У п’ятницю, 2 червня 2017 року, відбудеться «гаряча» телефонна лінія, під час якої на запитання громадян відповідатиме народний депутат України, Артюшенко Ігор Андрійович. Звертатися ї 10.00 до 11.00 за телефоном 0-800-503-508 Всі дзвінки безкоштовні

УМОВИ проведення конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби категорії «В» - головного спеціаліста відділу внутрішньої політики, звернень, контролю та організаційної роботи апарату Приазовської районної державної адміністрації Запорізької області (строково на період відсутності основного працівника)

Докладніше

всі оголошення

Конкурси!

Про головне


Гімн Приазовського району
волог.:

тиск:

вітер:Урядові сайти