Пошук10 последних новостей
(количество голосов 0)


ОЧІЛЬНИК ТОВ "ОЛЕКСАНДРІВКА" МИКОЛА ЛЕВЧЕНКО СТАВ ПЕРЕМОЖЦЕМ ОБЛАСНОГО КОНКУРСУ "БАТЬКО РОКУ"

2020-09-21 07:58:06

Приазовська районна державна адміністрація

Сьогодні на площі перед облдержадміністрацією урочисто нагородили переможців конкурсу «Батько року» та привітали їх із Всенародним Днем батька. На святковому заході були присутні голова Запорізької облдержадміністрації Віталій Боговін, заступник голови обласної ради Владислав Марченко, переможці четвертого обласного конкурсу «Батько року».

Шановні чоловіки! Традиційно склалося, що слова подяки за виховання дітей ми адресуємо, перш за все, матерям. Але татусі вносять не менший вклад в розвиток дитини. Бути хорошим батьком – найбільш відповідальна місія в житті кожного чоловіка і велике щастя. І з цим погодиться, я впевнений, кожен, хто пізнав радощі батьківства. Я сам батько 3 дітей. На своєму прикладі заохочую чесність, розуміння і повагу один до одного. Я намагаюсь бути щедрим на увагу та спілкування з дітьми, особливо зараз, коли не вистачає вільного часу. Дякую кожному з вас за вагомий внесок у розвиток Запорізької області та гармонійне поєднання статусу дбайливого тата та успішного чоловіка! Миру вам, міцного здоров’я і слухняних дітей!, - привітав батьків Віталій Боговін.

У цьому році учасниками конкурсу стали 85 чоловіків. Конкурсна комісія визначила 43 переможця, які вдало поєднали обов’язки люблячого батька та успішного мужчини.
Серед переможців -директор ТОВ "Олександрівка" Микола Левченко.

Переможці конкурсу були нагороджені дипломами за вагомий внесок у соціально-економічний і культурний розвиток Запорізької області, гармонійне поєднання кращих якостей сім’янина та успішного чоловіка.

 

Довідково.

В Україні День Батька стали офіційно відзначати з 2019 року з метою створення сприятливих умов для зміцнення інституту родини як основи суспільства і визнання на державному рівні ролі батька у вихованні дітей.

У Запорізькій області обласний конкурс «Батько року» проводиться в рамках виконання Комплексної обласної програми з оздоровлення та відпочинку дітей, сімейної, гендерної політики та протидії торгівлі людьми на 2017-2021 роки.

 Рада оборони Приазовського району

НАБОР НА ВОИНСКУЮ
СЛУЖБУ ПО КОНТРАКТУ!

Абетка безпеки

Абетка безпеки

Соціальні роліки "Дитина-нагорода за любов" та "Справжні чоловіки"

Абетка безпеки

priazrda_files/bg.jpg

Схема формування екологічної мережі Приазовського району

ДІЮЧИ РЕЧОВИНИ ЛІКІВ, ЩО БЕРУТЬ УЧАСТЬ У ПРОГРАМІ «ДОСТУПНІ ЛІКИ»

Оголошення

Інвестиційний портал Запорізької області

Інвестиційний портал Запорізької області

Докладніше

Брошура «Україна 1932-1933. Геноцид голодом»

Брошура деталізує історію Голодомору 1932-1933 рр., яку мають знати не лише в Україні, а й у всьому світі, та пояснює, чому Голодомор є геноцидом і чому таким його має визнати світове співтовариство.

Докладніше

Графік проведення «Прямої телефонної лінії» у Межрегіональному управлінні Національного агентства України з питань державної служби у Дніпропетровській та Запорізькій областях

Докладніше

Про сприяння у проведенні робіт з наповнення даними Державного земельного кадастру
Докладніше

Увага!Пряма лінія!

Докладніше

всі оголошення

Конкурси!

Про головне


Гімн Приазовського району
волог.:

тиск:

вітер:Урядові сайти