Пошук10 последних новостей
(количество голосов 1)


Працівники Мелітопольського відділення провели нараду з відповідальними особами за охорону праці закладів охорони здоров’я міста Мелітополь, Мелітопольського, Приазовського та Якимівського районів.

2020-09-14 08:28:28

Приазовська районна державна адміністрація

У зв’язку з ростом захворюваності на гостру респіраторну хворобу COVID-19 серед медичних працівників 10 вересня 2020 року з дотриманням епідеміологічних заходів просто неба на прилеглій території Мелітопольського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Запорізькій області відбулася нарада з відповідальними особами за охорону праці у закладах охорони здоров’я міста Мелітополя, Мелітопольського, Приазовського та Якимівського районів за участю представників Обласного лабораторного центру МОЗ України у Запорізькій області. Першим виступив начальник Мелітопольського відділення Фонду соціального страхування Никифоров С.В., який довів оперативну інформацію щодо захворювання COVID-19 у Запорізькій області, кількість зареєстрованих у відділенні повідомлень про гостре професійне захворювання причинене коронавірусом SARS-CoV-2 серед медичних працівників медичних закладів на підпорядкованих територіях м. Мелітополь, Мелітопольського, Приазовського та Якимівського районів та розслідування вказаних випадків в закладах охорони здоров’я за участю представників Фонду соціального страхування.

Далі виступив завідувач Таврійського міжрайонного відділу Запорізького обласного лабораторного центру МОЗ України Мануйленко А.Р., який доповів про основні причини зараження хворобою COVID-19, основні заходи які направленні на попередження захворювання та порядок складання карти епідеміологічного обстеження вогнища інфекційного захворювання фахівцями лабораторного центру, як ключової складової у проведенні розслідування гострого професійного захворювання причинене коронавірусом SARS-CoV-2.

 

Завідувач відділення організації епідеміологічних досліджень відокремленого підрозділу «Мелітопольський міський відділ ДУ «Запорізький ОЛЦ МОЗ України» Симонова Тетяна Анатоліївна надала інформацію про заходи які вживаються Мелітопольським міським відділом на попередження захворювання, по всіх випадках проводиться епідеміологічне розслідування, визначається коло контактних, які спостерігаються лікарями протягом 14 діб в режимі самоізоляції, розповіла про основні симптоми та перебіг хвороби, необхідність та ефективність використання засобів індивідуального захисту, дезінфікуючих засобів, дотримання соціально-безпечної дистанції.

 

Страховим експертом з охорони праці Потєряєвим Є.І. була доведена інформація щодо неухильного додержання керівниками лікувальних закладів Порядку розслідування гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 медичних працівників та інших працівників, що безпосередньо зайняті у ліквідації епідемії та здійсненні заходів із запобігання її поширенню. Звернув увагу представників лабораторного центру щодо оформлення карти епідеміологічного обстеження вогнища інфекційного захворювання форми №357/о, яка повинна містити вичерпну інформацію про причини виникнення, фактори передачі інфекції та джерело зараження для забезпечення об’єктивного та оперативного розслідування. Наголосив на необхідності координації дій представників Фонду соціального страхування, Держпраці, лабораторного центру, лікарів-інфекціоністів, профпатологів та закладів охорони здоров’я у розслідуванні випадків гострого професійного захворювання.

Присутні прийняли активну участь у обговорені питань, які були порушені в ході наради та отримали нормативні матеріали для організації роботи комісій з розслідування гострого професійного захворювання причиненого коронавірусом SARS-CoV-2 серед медичних працівників.

 

 

Мелітопольське відділення УВДФССУ у ЗО

 Рада оборони Приазовського району

НАБОР НА ВОИНСКУЮ
СЛУЖБУ ПО КОНТРАКТУ!

Абетка безпеки

Абетка безпеки

Соціальні роліки "Дитина-нагорода за любов" та "Справжні чоловіки"

Абетка безпеки

priazrda_files/bg.jpg

Схема формування екологічної мережі Приазовського району

ДІЮЧИ РЕЧОВИНИ ЛІКІВ, ЩО БЕРУТЬ УЧАСТЬ У ПРОГРАМІ «ДОСТУПНІ ЛІКИ»

Оголошення

Інвестиційний портал Запорізької області

Інвестиційний портал Запорізької області

Докладніше

Брошура «Україна 1932-1933. Геноцид голодом»

Брошура деталізує історію Голодомору 1932-1933 рр., яку мають знати не лише в Україні, а й у всьому світі, та пояснює, чому Голодомор є геноцидом і чому таким його має визнати світове співтовариство.

Докладніше

Графік проведення «Прямої телефонної лінії» у Межрегіональному управлінні Національного агентства України з питань державної служби у Дніпропетровській та Запорізькій областях

Докладніше

Про сприяння у проведенні робіт з наповнення даними Державного земельного кадастру
Докладніше

Увага!Пряма лінія!

Докладніше

всі оголошення

Конкурси!

Про головне


Гімн Приазовського району
волог.:

тиск:

вітер:Урядові сайти