Пошук10 последних новостей
(количество голосов 0)


До уваги громадян !

2020-09-12 08:22:37

Приазовська районна державна адміністрація

ПРИКОРДОННИКИ інформуєють, що для сплати штрафів за порушення законодавства України з прикордонних питань з початку 2020 року змінилися та діють нові рахунки, в зв’язку із чим можуть виникати труднощі з оплатою штрафів, які були накладені у 2019 році.
Задля зручності громадян на офіційному веб-сайті Державної прикордонної служби України (https://dpsu.gov.ua/) створений розділ «Сплатити штраф», за допомогою якого можна здійснити оплату стягнення за адміністративні правопорушення в онлайн-режимі.
Нагадуємо, що після отримання постанови про накладення адміністративного стягнення у вигляді штрафу його необхідно сплатити протягом 15 днів. В разі несвоєчасної сплати штрафу його розмір відповідно до вимог чинного законодавства подвоюється.
Звертаємося до співвітчизників та гостей нашої країни з проханням дотримуватись законодавства України з прикордонних питань. Також з усіх питань, які стосуються перетинання державного кордону, громадяни можуть звернутися на телефон гарячої лінії Державної прикордонної служби України за номером 0800218808.

 Рада оборони Приазовського району

НАБОР НА ВОИНСКУЮ
СЛУЖБУ ПО КОНТРАКТУ!

Абетка безпеки

Абетка безпеки

Соціальні роліки "Дитина-нагорода за любов" та "Справжні чоловіки"

Абетка безпеки

priazrda_files/bg.jpg

Схема формування екологічної мережі Приазовського району

ДІЮЧИ РЕЧОВИНИ ЛІКІВ, ЩО БЕРУТЬ УЧАСТЬ У ПРОГРАМІ «ДОСТУПНІ ЛІКИ»

Оголошення

Інвестиційний портал Запорізької області

Інвестиційний портал Запорізької області

Докладніше

Брошура «Україна 1932-1933. Геноцид голодом»

Брошура деталізує історію Голодомору 1932-1933 рр., яку мають знати не лише в Україні, а й у всьому світі, та пояснює, чому Голодомор є геноцидом і чому таким його має визнати світове співтовариство.

Докладніше

Графік проведення «Прямої телефонної лінії» у Межрегіональному управлінні Національного агентства України з питань державної служби у Дніпропетровській та Запорізькій областях

Докладніше

Про сприяння у проведенні робіт з наповнення даними Державного земельного кадастру
Докладніше

Увага!Пряма лінія!

Докладніше

всі оголошення

Конкурси!

Про головне


Гімн Приазовського району
волог.:

тиск:

вітер:Урядові сайти