Пошук10 последних новостей
(количество голосов 0)


ПРИКОРДОННИКИ ІНФОРМУЮТЬ про проведення спеціальних заходів

2020-08-27 14:10:57

Приазовська районна державна адміністрація

Протягом серпня - жовтня в контрольованих прикордонних районах Запорізької області підрозділами Бердянського прикордонного загону проводяться спеціальні заходи під назвою «Профілактика».
Заходи проводяться з метою забезпечення ефективної протидії адміністративним правопорушенням, зниження рівня протиправної діяльності, забезпечення участі громадськості в заходах із протидії адміністративним правопорушенням.
Прикордонники, ще раз наголошують на дотриманні правил прикордонного режиму громадянами, які перебувають у контрольованих прикордонних районах, здійснюють рибопромислову або господарську діяльність та нагадують про деякі з них.
Громадяни України в'їжджають у контрольований прикордонний район, перебувають, проживають або пересуваються в їх межах на підставі документів, що посвідчують їх особу, а іноземці ще й на підставі документів підтверджуючих законність перебування на території України.
Власникам маломірних суден, водіям транспортних засобів забороняється підвозити у контрольований прикордонний район і вивозити з них осіб, які не мають відповідних документів.
Забороняється тримання маломірних суден, інших плавзасобів поза об’єктами базування.
Випуск маломірних суден в акваторію Азовського моря на відстань до 2 морських миль від зрізу води здійснюється адміністрацією об’єктів базування з подальшим інформуванням підрозділу охорони державного кордону.
Випуск маломірних суден за межі 2 морських миль здійснюється після їх належного оформлення адміністрацією об’єктів базування та завчасного, не пізніш як за одну годину, інформування відповідних прикордонних підрозділів, у зоні відповідальності яких буде здійснено вихід за межі 2 морських миль.
Нагадуємо!!!
За порушення правил прикордонного режиму особи будуть притягненні до адміністративної відповідальності за ст. 202 Кодексу України про адміністративні правопорушення.
У зв’язку із чим, керівництво Бердянського прикордонного загону звертається до мешканців прикордоння з проханням неухильного дотримання чинного законодавства України з прикордонних питань.

 Рада оборони Приазовського району

НАБОР НА ВОИНСКУЮ
СЛУЖБУ ПО КОНТРАКТУ!

Абетка безпеки

Абетка безпеки

Соціальні роліки "Дитина-нагорода за любов" та "Справжні чоловіки"

Абетка безпеки

priazrda_files/bg.jpg

Схема формування екологічної мережі Приазовського району

ДІЮЧИ РЕЧОВИНИ ЛІКІВ, ЩО БЕРУТЬ УЧАСТЬ У ПРОГРАМІ «ДОСТУПНІ ЛІКИ»

Оголошення

Інвестиційний портал Запорізької області

Інвестиційний портал Запорізької області

Докладніше

Брошура «Україна 1932-1933. Геноцид голодом»

Брошура деталізує історію Голодомору 1932-1933 рр., яку мають знати не лише в Україні, а й у всьому світі, та пояснює, чому Голодомор є геноцидом і чому таким його має визнати світове співтовариство.

Докладніше

Графік проведення «Прямої телефонної лінії» у Межрегіональному управлінні Національного агентства України з питань державної служби у Дніпропетровській та Запорізькій областях

Докладніше

Про сприяння у проведенні робіт з наповнення даними Державного земельного кадастру
Докладніше

Увага!Пряма лінія!

Докладніше

всі оголошення

Конкурси!

Про головне


Гімн Приазовського району
волог.:

тиск:

вітер:Урядові сайти