Пошук10 последних новостей
(количество голосов 0)


ВІТАННЯ ГОЛОВИ ПРИАЗОВСЬКОЇ РДА СЕРГІЯ СЕЛЕВИЧА З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ ТА ДНЕМ ПРАПОРА УКРАЇНИ

2020-08-24 11:50:10

Приазовська районна державна адміністрація

Шановні мешканці Приазовського району, прийміть щирі вітання з нагоди Дня Державного Прапора та 29-ї річниці Незалежності України! Кожна нація, виборюючи свободу і розвиваючи державу, обирає символи єдності, сили та честі. Найбільш шанованим для українців є Державний Прапор. Ми зберігаємо і цінуємо його, як вищу національну святиню. Під рідним жовто-блакитним знаменом український народ утвердив віковічну мрію багатьох поколінь про державність, соборність і самостійність.
Проголошення незалежності стало закономірним результатом нашого історичного розвитку, спільною перемогою багатьох поколінь українців, які боролися за національну ідентичність. 29 років тому ми вибрали собі самостійне майбутнє. Незалежність дала нам демократію і свободу, почуття громадянської гідності та національної єдності.
Вільна українська держава, активне й відповідальне громадянське суспільство та потужні збройні сили – це ті базові речі, які захищають права людини та гарантують усім українцям гідне майбутнє.
29 років незалежності продемонстрували світу, що Україна відбулася як держава, здатна утверджувати демократичні цінності, захищати суверенітет і територіальну цілісність. Нам вдалося побудувати толерантне суспільство, в якому знаходять спільну мову та взаємну повагу різні етнічні, релігійні, соціальні групи.
На благодатній приазовській землі дружно проживають представники різних національностей і незважаючи на особливості кожного етносу, всі приазовці єдині, адже всі вони - українці! В цьому і є головна сила!
Бажаю Вам миру, щастя, добра, достатку і натхнення в усих Ваших справах. Нехай мрія про світле майбутнє дає сил для нових звершень і добрих починань, в ім'я соборної незалежної демократичної України!

 Рада оборони Приазовського району

НАБОР НА ВОИНСКУЮ
СЛУЖБУ ПО КОНТРАКТУ!

Абетка безпеки

Абетка безпеки

Соціальні роліки "Дитина-нагорода за любов" та "Справжні чоловіки"

Абетка безпеки

priazrda_files/bg.jpg

Схема формування екологічної мережі Приазовського району

ДІЮЧИ РЕЧОВИНИ ЛІКІВ, ЩО БЕРУТЬ УЧАСТЬ У ПРОГРАМІ «ДОСТУПНІ ЛІКИ»

Оголошення

Інвестиційний портал Запорізької області

Інвестиційний портал Запорізької області

Докладніше

Брошура «Україна 1932-1933. Геноцид голодом»

Брошура деталізує історію Голодомору 1932-1933 рр., яку мають знати не лише в Україні, а й у всьому світі, та пояснює, чому Голодомор є геноцидом і чому таким його має визнати світове співтовариство.

Докладніше

Графік проведення «Прямої телефонної лінії» у Межрегіональному управлінні Національного агентства України з питань державної служби у Дніпропетровській та Запорізькій областях

Докладніше

Про сприяння у проведенні робіт з наповнення даними Державного земельного кадастру
Докладніше

Увага!Пряма лінія!

Докладніше

всі оголошення

Конкурси!

Про головне


Гімн Приазовського району
волог.:

тиск:

вітер:Урядові сайти