Пошук10 последних новостей
(количество голосов 0)


СТВОРЕНО АТЛАС АДМІНІСТРАТИВНО-ТЕРИТОРІАЛЬНОГО УСТРОЮ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ

2020-08-14 14:34:13

Приазовська районна державна адміністрація

Управлінням містобудування та архітектури облдержадміністрації розроблено та представлено «Атлас адміністративно-територіального устрою Запорізької області», у якому відображено новий адміністративно-територіальний устрій Запорізької області.

Атлас адміністративно-територіального устрою Запорізької області містить відомості про чисельність населення, площу, адміністративні межі нових районів та територіальних громад. На сторінках атласу також присутня інформація про ліквідовані райони, які увійшли до складу новоутворених, та про місцеві ради, які склали територіальні громади.

До початку реформи на території Запорізької області існувало 299 базових місцевих рад та 20 районів. Відповідно до рішень Уряду та Верховної Ради України в області затверджено 67 територіальних громад та створено 5 районів: Бердянський, Василівський, Запорізький, Мелітопольський та Пологівський.

Створена нова територіальна основа (https://www.zoda.gov.ua/…/WP_Art…/original/000142/142760.pdf), яка в повній мірі надає можливість передати повноваження і ресурси територіальним громадам, повністю розмежувати повноваження між районним рівнем і рівнем громад, між самоврядуванням та виконавчою владою, чітко визначити їх ресурсне та фінансове забезпечення.

Перші вибори депутатів сільських, селищних, міських рад 67 територіальних громад області і відповідних сільських, селищних, міських голів на новій територіальній основі пройдуть в неділю, 25 жовтня.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістюРада оборони Приазовського району

НАБОР НА ВОИНСКУЮ
СЛУЖБУ ПО КОНТРАКТУ!

Абетка безпеки

Абетка безпеки

Соціальні роліки "Дитина-нагорода за любов" та "Справжні чоловіки"

Абетка безпеки

priazrda_files/bg.jpg

Схема формування екологічної мережі Приазовського району

ДІЮЧИ РЕЧОВИНИ ЛІКІВ, ЩО БЕРУТЬ УЧАСТЬ У ПРОГРАМІ «ДОСТУПНІ ЛІКИ»

Оголошення

Інвестиційний портал Запорізької області

Інвестиційний портал Запорізької області

Докладніше

Брошура «Україна 1932-1933. Геноцид голодом»

Брошура деталізує історію Голодомору 1932-1933 рр., яку мають знати не лише в Україні, а й у всьому світі, та пояснює, чому Голодомор є геноцидом і чому таким його має визнати світове співтовариство.

Докладніше

Графік проведення «Прямої телефонної лінії» у Межрегіональному управлінні Національного агентства України з питань державної служби у Дніпропетровській та Запорізькій областях

Докладніше

Про сприяння у проведенні робіт з наповнення даними Державного земельного кадастру
Докладніше

Увага!Пряма лінія!

Докладніше

всі оголошення

Конкурси!

Про головне


Гімн Приазовського району
волог.:

тиск:

вітер:Урядові сайти