Пошук10 последних новостей
(количество голосов 0)


УРЯД ПІДТРИМАВ ЗМІНИ ДО АДАПТИВНОГО КАРАНТИНУ

2020-08-14 11:29:12

Приазовська районна державна адміністрація

Кабінет Міністрів України підтримав ініціативу Міністерства охорони здоров’я і додав зміни до постанови, яка регулює правила адаптивного карантину. 

За повідомленням Міністра охорони здоров’я України Максима Степанова, члени Уряду підтримали запропоновані зміни до адаптивного карантину. Надалі карантинні обмеження будуть максимально комфортними для українців і при цьому забезпечуватимуть стримування COVID-19.

Ступінь загрози поширення короновірусу нині визначатиметься за трьома показниками: наповненість ліжок у закладах охорони здоров’я, середня кількість тестувань та рівень захворюваності в адміністративно-територіальних одиницях.

Очільник Міністерства охорони здоров’я України повідомив, що у кожному регіоні визначені лікарні для пацієнтів, хворих на COVID-19, а за умови перевищення показника зайнятих ліжок понад 50%, здійснюватиметься перехід на інший рівень небезпеки. Середня кількість тестувань методами ПЛР та ІФА повинна становити не менше 24 на 100 тисяч населення протягом останніх 7 днів. Базовий рівень захворюваності на COVID-19 на сьогодні становить 40 випадків на 100 тисяч населення за 14 днів. Місто або район, де цей показник перевищено, також переводиться на новий рівень епідемічної небезпеки.

Також Міністр підкреслив, що рішення про послаблення «червоного», «помаранчевого» та «жовтого» рівня епідемічної небезпеки не може бути переглянуто раніше, ніж через 14 днів.

 

За матеріалами Урядового порталуРада оборони Приазовського району

НАБОР НА ВОИНСКУЮ
СЛУЖБУ ПО КОНТРАКТУ!

Абетка безпеки

Абетка безпеки

Соціальні роліки "Дитина-нагорода за любов" та "Справжні чоловіки"

Абетка безпеки

priazrda_files/bg.jpg

Схема формування екологічної мережі Приазовського району

ДІЮЧИ РЕЧОВИНИ ЛІКІВ, ЩО БЕРУТЬ УЧАСТЬ У ПРОГРАМІ «ДОСТУПНІ ЛІКИ»

Оголошення

Інвестиційний портал Запорізької області

Інвестиційний портал Запорізької області

Докладніше

Брошура «Україна 1932-1933. Геноцид голодом»

Брошура деталізує історію Голодомору 1932-1933 рр., яку мають знати не лише в Україні, а й у всьому світі, та пояснює, чому Голодомор є геноцидом і чому таким його має визнати світове співтовариство.

Докладніше

Графік проведення «Прямої телефонної лінії» у Межрегіональному управлінні Національного агентства України з питань державної служби у Дніпропетровській та Запорізькій областях

Докладніше

Про сприяння у проведенні робіт з наповнення даними Державного земельного кадастру
Докладніше

Увага!Пряма лінія!

Докладніше

всі оголошення

Конкурси!

Про головне


Гімн Приазовського району
волог.:

тиск:

вітер:Урядові сайти