Пошук10 последних новостей
(количество голосов 0)


УРЯД ПІДТРИМАЄ СХІДНІ РЕГІОНИ УКРАЇНИ

2020-08-13 13:20:55

Приазовська районна державна адміністрація

Уряд прийняв постанову «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 25 листопада 2015 року № 1068», якою передбачено здійснення перерозподілу субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на реалізацію проєктів в рамках Надзвичайної кредитної програми для відновлення України на 2020 рік.

Проєкт постанови розроблено Міністерством розвитку громад та територій України відповідно до надісланих обласними державними адміністраціями та місцевими радами запитів. Враховувався також етап реалізації кожного проєкту в рамках Надзвичайної кредитної програми для відновлення України.

Державним бюджетом України на ці проєкти передбачені кошти в обсягах 1,1 млрд грн у спеціальному фонді та 175 млн грн у загальному фонді Держбюджету. Проте, з урахуванням здійснених оплат за період 2017-2019 років, потреба у коштах на 2020 рік складає понад 3 млрд грн.

Виконання постанови сприятиме відновленню і розвитку регіонів України, де проживає вагома частина внутрішньо переміщених осіб та які прямо, або опосередковано зазнали негативного впливу від конфлікту. Так, буде прискорений процес відновлення інфраструктури комунальної власності на територіях  Донецької, Луганської, Запорізької, Харківської, Дніпропетровської, Київської, Херсонської, Одеської та Полтавської областей.

Міністр розвитку громад та територій України Олексій Чернишов зазначив, що розподілені субвенції будуть направлені на реконструкцію та капітальний ремонт об’єктів соціальної інфраструктури: закладів охорони здоров’я, освіти, культури, спорту, громадських центрів, центрів надання адміністративних послуг тощо. Це, в свою чергу, сприятиме підвищенню якості послуг та зростанню рівня життя жителів регіонів.

 

За матеріалами Урядового порталуРада оборони Приазовського району

НАБОР НА ВОИНСКУЮ
СЛУЖБУ ПО КОНТРАКТУ!

Абетка безпеки

Абетка безпеки

Соціальні роліки "Дитина-нагорода за любов" та "Справжні чоловіки"

Абетка безпеки

priazrda_files/bg.jpg

Схема формування екологічної мережі Приазовського району

ДІЮЧИ РЕЧОВИНИ ЛІКІВ, ЩО БЕРУТЬ УЧАСТЬ У ПРОГРАМІ «ДОСТУПНІ ЛІКИ»

Оголошення

Інвестиційний портал Запорізької області

Інвестиційний портал Запорізької області

Докладніше

Брошура «Україна 1932-1933. Геноцид голодом»

Брошура деталізує історію Голодомору 1932-1933 рр., яку мають знати не лише в Україні, а й у всьому світі, та пояснює, чому Голодомор є геноцидом і чому таким його має визнати світове співтовариство.

Докладніше

Графік проведення «Прямої телефонної лінії» у Межрегіональному управлінні Національного агентства України з питань державної служби у Дніпропетровській та Запорізькій областях

Докладніше

Про сприяння у проведенні робіт з наповнення даними Державного земельного кадастру
Докладніше

Увага!Пряма лінія!

Докладніше

всі оголошення

Конкурси!

Про головне


Гімн Приазовського району
волог.:

тиск:

вітер:Урядові сайти