Пошук10 последних новостей
(количество голосов 0)


МАКСИМ СТЕПАНОВ: Ми пропонуємо зміни до карантину, щоб нова реальність була максимально комфортною для українців

2020-08-12 15:06:02

Приазовська районна державна адміністрація

📍Міністерство охорони здоров’я розробило зміни до постанови уряду, яка визначає правила карантину в Україні. Ініціативу буде винесено на розгляд Кабінету Міністрів 12 серпня.

“Нові зміни до карантину — це оптимальна форма нової реальності, щоб карантинні обмеження були максимально комфортними для українців і при цьому забезпечували стримування коронавірусу. Ми вирішили зробити ще зручнішими і зрозумілішими критерії, за якими визначається належність регіону до зони небезпеки: червоної, помаранчевої, жовтої чи зеленої”, — наголосив Максим Степанов на щоденному брифінгу МОЗ 12 серпня.

📍За словами очільника МОЗ, у відомстві вирішили об’єднати два показники, за якими визначалася належність адміністративної одиниці до карантинної зони. “У нас були динаміка захворюваності та кількість захворювань, ми вирішили об’єднати їх в один показник і рахувати, виходячи з кількості нових хворих на 100 тисяч населення за попередні 14 днів. Це зрозуміліший показник”, — заявив Максим Степанов.

📌Крім того, міністр зазначив, що МОЗ вносить зміни до пункту про кількість заповнених ліжок. “Ми намагалися врахувати всі нюанси. Ми запровадили коефіцієнти щодо кількості людей, які проживають на території адміністративної одиниці. Ми вдосконалили постанову з погляду її зрозумілості. Також ми вдосконалюємо роботу з контактними хворими. Треба працювати з людьми на самоізоляції, тому що важливо, щоб вони залишалися вдома”, — резюмував Максим Степанов.

МОЗРада оборони Приазовського району

НАБОР НА ВОИНСКУЮ
СЛУЖБУ ПО КОНТРАКТУ!

Абетка безпеки

Абетка безпеки

Соціальні роліки "Дитина-нагорода за любов" та "Справжні чоловіки"

Абетка безпеки

priazrda_files/bg.jpg

Схема формування екологічної мережі Приазовського району

ДІЮЧИ РЕЧОВИНИ ЛІКІВ, ЩО БЕРУТЬ УЧАСТЬ У ПРОГРАМІ «ДОСТУПНІ ЛІКИ»

Оголошення

Інвестиційний портал Запорізької області

Інвестиційний портал Запорізької області

Докладніше

Брошура «Україна 1932-1933. Геноцид голодом»

Брошура деталізує історію Голодомору 1932-1933 рр., яку мають знати не лише в Україні, а й у всьому світі, та пояснює, чому Голодомор є геноцидом і чому таким його має визнати світове співтовариство.

Докладніше

Графік проведення «Прямої телефонної лінії» у Межрегіональному управлінні Національного агентства України з питань державної служби у Дніпропетровській та Запорізькій областях

Докладніше

Про сприяння у проведенні робіт з наповнення даними Державного земельного кадастру
Докладніше

Увага!Пряма лінія!

Докладніше

всі оголошення

Конкурси!

Про головне


Гімн Приазовського району
волог.:

тиск:

вітер:Урядові сайти