Пошук10 последних новостей
(количество голосов 1)


У ГІРСІВЦІ ВІДЗНАЧИЛИ 158-й ДЕНЬ СЕЛА

2020-08-04 11:14:19

Приазовська районна державна адміністрація

31 липня у Гірсівці святкували День села та Храмове свято.  За традицією, ввечері на площі перед СБК зібралися жителі та гості території.  Багато теплих слів звучало на адресу гірсівців у цей теплий літній вечір.

 Приїхали з привітаннями керівники Приазовського району Сергій Селевіч і Андрій Фесик. У своїй промові наголосили, що Гірсівська громада під керівництвом сільського голови Наталії Попової іде в ногу з часом, розвиває інфраструктуру та соціальні об'єкти на території.  Гірсівці - дружні, працьовиті й талановиті люди, які достойно творять історію рідної землі. Сергій Олексійович вручив подяку колективу громади в особі голови Наталії Попової та святковий подарунок.

Впродовж вечора, на сцені вшановували ветеранів, хліборобів, найстарших і наймолодших жителів, молодят і пари, які зустріли разом срібне та золоте весілля, нових громадян України, які отримали паспорти та інших. Прикрашали свято музичні номери, з якими виступали місцеві артисти. За доброю традицією увінчалося дійство святковою дискотекою та яскравим фейерверком у зоряному небі.

 

 Рада оборони Приазовського району

НАБОР НА ВОИНСКУЮ
СЛУЖБУ ПО КОНТРАКТУ!

Абетка безпеки

Абетка безпеки

Соціальні роліки "Дитина-нагорода за любов" та "Справжні чоловіки"

Абетка безпеки

priazrda_files/bg.jpg

Схема формування екологічної мережі Приазовського району

ДІЮЧИ РЕЧОВИНИ ЛІКІВ, ЩО БЕРУТЬ УЧАСТЬ У ПРОГРАМІ «ДОСТУПНІ ЛІКИ»

Оголошення

Інвестиційний портал Запорізької області

Інвестиційний портал Запорізької області

Докладніше

Брошура «Україна 1932-1933. Геноцид голодом»

Брошура деталізує історію Голодомору 1932-1933 рр., яку мають знати не лише в Україні, а й у всьому світі, та пояснює, чому Голодомор є геноцидом і чому таким його має визнати світове співтовариство.

Докладніше

Графік проведення «Прямої телефонної лінії» у Межрегіональному управлінні Національного агентства України з питань державної служби у Дніпропетровській та Запорізькій областях

Докладніше

Про сприяння у проведенні робіт з наповнення даними Державного земельного кадастру
Докладніше

Увага!Пряма лінія!

Докладніше

всі оголошення

Конкурси!

Про головне


Гімн Приазовського району
волог.:

тиск:

вітер:Урядові сайти