Пошук10 последних новостей
(количество голосов 0)


КАРАНТИН У ПРИАЗОВСЬКОМУ РАЙОНІ ПРОДОВЖЕНО ДО 31 СЕРПНЯ

2020-08-03 10:05:08

Приазовська районна державна адміністрація

За головування очільника Приазовської РДА Сергія Селевича проведене позачергове засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.
Члени комісії розглядали 2 питання: про епідемічний стан на території Приазовського району; про продовження карантину на території Приазовського району з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби СОVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.
Доповідав завідувач відокремленого підрозділу «Мелітопольський міський відділ Державної установи «Запорізький обласний лабораторний центр МОЗ України» Роман Скляров.
За результатами обговорення вирішили продовжити карантин з 01 серпня 2020 року до 31 серпня 2020 року на території Приазовського району.Залежно від встановленого рішенням Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (розміщеного на офіційному інформаційному порталі Кабінету Міністрів України (за посиланням http://covid19.gov.ua/) рівня епідемічної небезпеки поширення COVID-19 «ЗЕЛЕНИЙ», «ЖОВТИЙ», «ПОМАРАНЧЕВИЙ», «ЧЕРВОНИЙ» встановлювати заборони здійснення заходів згідно затверджених переліків та інше.Рада оборони Приазовського району

НАБОР НА ВОИНСКУЮ
СЛУЖБУ ПО КОНТРАКТУ!

Абетка безпеки

Абетка безпеки

Соціальні роліки "Дитина-нагорода за любов" та "Справжні чоловіки"

Абетка безпеки

priazrda_files/bg.jpg

Схема формування екологічної мережі Приазовського району

ДІЮЧИ РЕЧОВИНИ ЛІКІВ, ЩО БЕРУТЬ УЧАСТЬ У ПРОГРАМІ «ДОСТУПНІ ЛІКИ»

Оголошення

Інвестиційний портал Запорізької області

Інвестиційний портал Запорізької області

Докладніше

Брошура «Україна 1932-1933. Геноцид голодом»

Брошура деталізує історію Голодомору 1932-1933 рр., яку мають знати не лише в Україні, а й у всьому світі, та пояснює, чому Голодомор є геноцидом і чому таким його має визнати світове співтовариство.

Докладніше

Графік проведення «Прямої телефонної лінії» у Межрегіональному управлінні Національного агентства України з питань державної служби у Дніпропетровській та Запорізькій областях

Докладніше

Про сприяння у проведенні робіт з наповнення даними Державного земельного кадастру
Докладніше

Увага!Пряма лінія!

Докладніше

всі оголошення

Конкурси!

Про головне


Гімн Приазовського району
волог.:

тиск:

вітер:Урядові сайти