Пошук10 последних новостей
(количество голосов 0)


ЛІДЕРИ ІV П‘ЯТИДЕНКИ – ХЛІБОРОБИ ТОВ «ОЛЕКСАНДРІВКА»

2020-07-29 16:03:16

Приазовська районна державна адміністрація

Підведені підсумки ІV п’ятиденки з 21.07.2020 по 25.07.2020 року. Переможцем став колектив комбайнового екіпажу ТОВ «Олександрівка» у складі комбайнера – Геннадія Бесаги, помічника комбайнера – Дмитра Бесаги, водія – Миколи Чепеленко, який комбайном «New Holland» виконав денне завдання на 355%, намолотивши за три дні зі 165 га 870 тонн ранніх зернових культур.
Приїхали привітати лідерів змагань очільники району Сергій Селевич та Андрій Фесик. Вручили грамоту РДА, районної ради та подарунки. Представники влади поспілкувались з керівниками господарства Миколою Левченко та Олександром Кремсарем, із хлопцями, що збирають врожай. Зазначили, що працівники полів завжди були на почесному місці. Виростити хліб у степовій зоні – нелегка справа, тож хлібороби у постійних турботах - від першої весняної борозни до дозрівання колоса і жнив. Очільники району подякували сільським трударям за невтомну працю, за нелегкі селянські будні, побажали гарних врожаїв, натхнення і доброго здоров’я.
Голова районного комітету профспілок працівників АПР Надія Турубарова також висловила слова вдячності трудівникам полів та вручила переможцям подяку та грошове заохочення.
Господарство «Олександрівка» завжди іде в ногу з часом. Керівники Микола Левченко та Олександр Кремсар постійно слідкують за новими тенденціями вирощування сільськогосподарських культур, використовують передові технології.
В ТОВ «Олександрівка» регулярно оновлюється машино-тракторний парк. Так, цього року придбана просапна сівалка Horsch Maestro за 8 мільйонів гривень, яка володіє ідеальною точністю дозування насіння, оптимально підходять для висіву насіння соняшнику, ріпаку та мілконасінневих культур. Три особливості роблять Maestro єдиною в своєму роді машиною: інноваційна система дозування, компактний вакуумний дозатор, система контролю укладання насіння. Крім сівалки, у цьому році господарство придбало 4 нових трактори МТЗ, розкидувач добрив та 2 нових автомобілі в автогараж. Опікується технікою головний інженер товариства Олександр Голуб.
Професія агронома вважається не жіночою. Але у ТОВ «Олександрівка» головним агрономом працює смілива та професійна Ганна Шопов – справжня берегиня Олександрівської землі. Ця тендітна жіка обрала для себе нелегку, цікаву і дуже важливу професію. Ганна Дмитрівна допомагає господарству отримувати стабільні врожаї за допомогою застосування комплексу мінеральних добрив та засобів захисту рослин.
В ТОВ «Олександрівка» також займаються переробкою сільгосппродукції. У цеху з переробки зерна щороку виробляються крупи, борошно та випікається хліб, хлібобулочні вироби для сіл Олександрівка та Дівнинське.
У заключній п’ятиденці у Приазовському районі друге місце посів комбайновий екіпаж ТОВ «Агротіс Плюс». Комбайнер Леонід Барчуков на комбайні CLAAS LEXION виконав денне завдання на 347 %. Трете місце за комбайновим екіпажем ТОВ "Агрофірма Ольвія". Комбайнер Григорій Захарченко на комбайні John Deere виконав денне завдання на 171%.Рада оборони Приазовського району

НАБОР НА ВОИНСКУЮ
СЛУЖБУ ПО КОНТРАКТУ!

Абетка безпеки

Абетка безпеки

Соціальні роліки "Дитина-нагорода за любов" та "Справжні чоловіки"

Абетка безпеки

priazrda_files/bg.jpg

Схема формування екологічної мережі Приазовського району

ДІЮЧИ РЕЧОВИНИ ЛІКІВ, ЩО БЕРУТЬ УЧАСТЬ У ПРОГРАМІ «ДОСТУПНІ ЛІКИ»

Оголошення

Інвестиційний портал Запорізької області

Інвестиційний портал Запорізької області

Докладніше

Брошура «Україна 1932-1933. Геноцид голодом»

Брошура деталізує історію Голодомору 1932-1933 рр., яку мають знати не лише в Україні, а й у всьому світі, та пояснює, чому Голодомор є геноцидом і чому таким його має визнати світове співтовариство.

Докладніше

Графік проведення «Прямої телефонної лінії» у Межрегіональному управлінні Національного агентства України з питань державної служби у Дніпропетровській та Запорізькій областях

Докладніше

Про сприяння у проведенні робіт з наповнення даними Державного земельного кадастру
Докладніше

Увага!Пряма лінія!

Докладніше

всі оголошення

Конкурси!

Про головне


Гімн Приазовського району
волог.:

тиск:

вітер:Урядові сайти