Пошук10 последних новостей
(количество голосов 2)


ПМП «РОМАН» - ПЕРЕМОЖЕЦЬ ДРУГОЇ ЖНИВНОЇ П‘ЯТИДЕНКИ

2020-07-21 14:43:54

Приазовська районна державна адміністрація

У Приазовському районі підведені підсумки другої п‘ятиденки збирання ранніх зернових та зернобобових культур врожаю 2020 року. Переможцем  районного змагання комбайнових агрегатів у період з 11.07.2020 по 15.07.2020 року включно став екіпаж приватного малого підприємства «Роман» у складі комбайнера Віктора Новікова, помічника  Юрія Цикалова, водія Геннадія Носатенка. Хлібороби комбайном New Holland СХ8.80 виконали денне завдання на 262%, намолотивши за п’ять днів 1069 тонн зерна з 235 га ранніх зернових культур.

Привітати трудівників поля з перемогою приїхали заступник очільника РДА Андрій Фесик та головний спеціаліст відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства, агропромислового розвитку та цивільного захисту населення РДА Наталія Донець. Вручили  лідерам змагань грамоту та подарунки. Представники районної влади подякували хліборобам за важку, але таку необхідну всім працю, що годує країну, за те, що кожного дня вони хвилюються за врожай, від якого залежатиме, чи буде хліб на столі у людей  та добробут селян.

ПМП «Роман» було створене у 1995 році. З 2012 року його очолює Олег Макушин. Сьогодні у господарстві обробляється 1357 га землі. Підприємство спеціалізується на вирощуванні зернових та олійних культур.  «Атлантом», який тримає на своїх плечах долю господарства, є головний агроном Андрій Шепа. Керівництво у питаннях агрономії та технології вирощування сільськогосподарських культур повністю покладається на його досвід та знання. Важливим аспектом у роботі головний агроном  вважає застосування комплексу мінеральних добрив та засобів захисту рослин, що підвищують не тільки врожайність, а й якість вирощеної продукції.

 Постійне оновлення машинно-тракторного парку, про який дбає головний інженер Вадим Шевченко,  допомагає своєчасно та на високому технологічному рівні проводити комплекс польових робіт. Нещодавно ПМП «Роман» придбало два нових посівних комплекси: AMAZONE Primera 9000 – двобункерну пневматичну сівалку та Horsch Maestro 12 gm – двобункерну пневматичну сівалку для пропашних культур.

 На підприємстві також працюють механізатори: Дмитро та Олександр Форостюки, Сергій Прошин та Віталій Бакшин. Працюють вони на комбайнах CLAAS Tucano, New Holland СХ8.80, CLAAS Lexion 760 (2020 року випуску).

Недостатньо виростити добрий врожай, його треба ще й зберегти. На території бази встановлено 5  металевих ангарів (два на 3 тис. тонн продукції та три на 2,5 тис. тонн), новий ЗАВ  потужністю 50 тонн/годину та новий ваговий комплекс на 100 тонн. З усім цим вправно справляється Дмитро Турубаров, який поєднує обов’язки завідуючого током з роботою на телескопічному навантажувачі  MF, що переміщує щорічно більше ніж 10 тис. тонн сільгосппродукції.

Друге місце у змаганнях серед комбайнових агрегатів у період з 11 по 15 липня  посів екіпаж ТОВ «Агротіс Плюс», де комбайнер Іван Бадьо на комбайні Claas Lexion 670 виконав денне завдання на 210%. Третє місце за комбайновим екіпажем СВК "Агрофірма Україна". Комбайнер Володимир Богданов, працюючи на комбайні ACROS 580, виконав денне завдання на 132%.

Жнива на ланах Приазовщини тривають. На сьогодні ранніх зернових культур прибрано на 86 %.

 

 Рада оборони Приазовського району

НАБОР НА ВОИНСКУЮ
СЛУЖБУ ПО КОНТРАКТУ!

Абетка безпеки

Абетка безпеки

Соціальні роліки "Дитина-нагорода за любов" та "Справжні чоловіки"

Абетка безпеки

priazrda_files/bg.jpg

Схема формування екологічної мережі Приазовського району

ДІЮЧИ РЕЧОВИНИ ЛІКІВ, ЩО БЕРУТЬ УЧАСТЬ У ПРОГРАМІ «ДОСТУПНІ ЛІКИ»

Оголошення

Інвестиційний портал Запорізької області

Інвестиційний портал Запорізької області

Докладніше

Брошура «Україна 1932-1933. Геноцид голодом»

Брошура деталізує історію Голодомору 1932-1933 рр., яку мають знати не лише в Україні, а й у всьому світі, та пояснює, чому Голодомор є геноцидом і чому таким його має визнати світове співтовариство.

Докладніше

Графік проведення «Прямої телефонної лінії» у Межрегіональному управлінні Національного агентства України з питань державної служби у Дніпропетровській та Запорізькій областях

Докладніше

Про сприяння у проведенні робіт з наповнення даними Державного земельного кадастру
Докладніше

Увага!Пряма лінія!

Докладніше

всі оголошення

Конкурси!

Про головне


Гімн Приазовського району
волог.:

тиск:

вітер:Урядові сайти