Пошук10 последних новостей
(количество голосов 0)


У ПРИАЗОВСЬКІЙ РДА ОБГОВОРИЛИ ПИТАННЯ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЖИТЛОМ ДІТЕЙ-СИРІТ ТА ДІТЕЙ, ПОЗБАВЛЕНИХ БАТЬКІВСЬКОГО ПІКЛУВАННЯ, ОСІБ З ЇХ ЧИСЛА

2020-07-20 15:45:25

Приазовська районна державна адміністрація

Заступник голови Приазовської РДА Андрій Фесик провів за­сі­дан­ня районної комісії з розподілу державної субвенції у 2020 році на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа.

Члени комісії розглянули питання про затвердження списку дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування, які знаходяться в черзі на квартирному обліку в сільських, селищних радах Приазовського району, об’єднаних територіальних громадах.

Голова комісії  Андрій Фесик  наголосив, що  забезпечити житлом дітей району або отримати грошову  компенсацію на придбання житла можливо лише в межах Запорізької області.

В ході засідання заступник голови комісії  Марина Драгой, повідомила присутніх про те, що в черзі на квартирному обліку та поліпшення житлових умов в сільських, селищних радах, об’єднаних територіальних громадах району знаходяться 44 дитини-сироти та позбавлених батьківського піклування від 16 до 23 років.

 За результатами засідання сформований список дітей з сільських, селищних рад, об’єднаних територіальних громад району.

        Згідно наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 02.12.2019 № 286 вартість  1 кв.м загальної площі квартир, будинку (з урахуванням ПДВ) по Запорізькій області складає 12551 грн.

      

 

       

    

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Рада оборони Приазовського району

НАБОР НА ВОИНСКУЮ
СЛУЖБУ ПО КОНТРАКТУ!

Абетка безпеки

Абетка безпеки

Соціальні роліки "Дитина-нагорода за любов" та "Справжні чоловіки"

Абетка безпеки

priazrda_files/bg.jpg

Схема формування екологічної мережі Приазовського району

ДІЮЧИ РЕЧОВИНИ ЛІКІВ, ЩО БЕРУТЬ УЧАСТЬ У ПРОГРАМІ «ДОСТУПНІ ЛІКИ»

Оголошення

Інвестиційний портал Запорізької області

Інвестиційний портал Запорізької області

Докладніше

Брошура «Україна 1932-1933. Геноцид голодом»

Брошура деталізує історію Голодомору 1932-1933 рр., яку мають знати не лише в Україні, а й у всьому світі, та пояснює, чому Голодомор є геноцидом і чому таким його має визнати світове співтовариство.

Докладніше

Графік проведення «Прямої телефонної лінії» у Межрегіональному управлінні Національного агентства України з питань державної служби у Дніпропетровській та Запорізькій областях

Докладніше

Про сприяння у проведенні робіт з наповнення даними Державного земельного кадастру
Докладніше

Увага!Пряма лінія!

Докладніше

всі оголошення

Конкурси!

Про головне


Гімн Приазовського району
волог.:

тиск:

вітер:Урядові сайти