Пошук10 последних новостей
(количество голосов 0)


«СТЕМ» - ПЕРЕМОЖЕЦЬ І П‘ЯТИДЕНКИ ПО ЗБИРАННЮ ВРОЖАЮ У ПРИАЗОВСЬКОМУ РАЙОНІ

2020-07-17 12:09:07

Приазовська районна державна адміністрація

Збирання врожаю ранніх зернових та зернобобових культур у районі почалось ще в червні, але дощі заважали господарствам стати до роботи в повну силу. Отже, підведені підсумки І п’ятиденки. Переможцем став комбайновий екіпаж фермерського господарства «СТЕМ» (керівник Валерій Стоянов) у складі: комбайнера Володимира Сівака, його помічника Володимира Штепи, водія Сегрія Бусилкова, які комбайном New Holland 8.80 (жатка 9 м) виконали денне завдання на 323%, намолотивши за п’ять днів з 225 га 1320 тонн ранніх зернових культур.
На поле хліборобів приїхали привітати очільники району Сергій Селевич, Олександр Прокопенко, Андрій Фесик. Вручили подяку РДА, районної ради та подарунки. Представники влади поспілкувались с директором Ф/Г «СТЕМ» Валерієм Стояновим, із хлопцями, що збирають врожай. Відзначили, що у зоні ризикованого землеробства Приазовщини нелегко працювати на землі. Аграрна галузь сьогодні відіграє найважливішу роль в економіці району. Тому особливої шани і подяки заслуговують працівники сільськогосподарської ниви.
Голова районного комітету профспілок працівників АПР Надія Турубарова також висловила слова вдячності трудівникам поля за гідні результати та вручила переможцям подяку та грошове заохочення.
Наявність високопродуктивної техніки, сучасної бази в Ф/Г «СТЕМ» дає змогу проводити комплекс польових робіт у стислі терміни, що дозволяє не тільки виростити гарний врожай, але і своєчасно та без втрат його прибрати і зберегти. Керівник господарства із задоволенням ділиться досвідом зі своїми колегами. На Дні поля у ТОВ «Агрофірма Ольвія», Валерій Іванович разом з іншими господарствами представляв роботу своєї техніки. У минулому році Ф/Г «СТЕМ» придбало нову техніку, а саме: комбайн New Holland, посівний комплекс HORSCH PRONTO, пневматичну сівалку PLANER, дискатор HORSCH, оприскувач Trasker, введено в експлуатацію новий ангар для зберігання продукції об’ємом 2500 тонн.
Друге місце у змаганнях комбайнових агрегатів посів екіпаж ПМП «Роман». Його комбайнер Віктор Новіков на комбайні New Holland виконав денне завдання на 280%. Трете місце за комбайновим екіпажем СТОВ «Розівка», де комбайнер Олександр Волков, працюючи на New Holland виконав денне завдання на 223%.
Серед механізаторів переможцем визначено Анатолія Якущєнко із фермерського господарства «Воскресенське – 2006» . За першу п’ятиденку він виконав денне завдання на 193 %.Рада оборони Приазовського району

НАБОР НА ВОИНСКУЮ
СЛУЖБУ ПО КОНТРАКТУ!

Абетка безпеки

Абетка безпеки

Соціальні роліки "Дитина-нагорода за любов" та "Справжні чоловіки"

Абетка безпеки

priazrda_files/bg.jpg

Схема формування екологічної мережі Приазовського району

ДІЮЧИ РЕЧОВИНИ ЛІКІВ, ЩО БЕРУТЬ УЧАСТЬ У ПРОГРАМІ «ДОСТУПНІ ЛІКИ»

Оголошення

Інвестиційний портал Запорізької області

Інвестиційний портал Запорізької області

Докладніше

Брошура «Україна 1932-1933. Геноцид голодом»

Брошура деталізує історію Голодомору 1932-1933 рр., яку мають знати не лише в Україні, а й у всьому світі, та пояснює, чому Голодомор є геноцидом і чому таким його має визнати світове співтовариство.

Докладніше

Графік проведення «Прямої телефонної лінії» у Межрегіональному управлінні Національного агентства України з питань державної служби у Дніпропетровській та Запорізькій областях

Докладніше

Про сприяння у проведенні робіт з наповнення даними Державного земельного кадастру
Докладніше

Увага!Пряма лінія!

Докладніше

всі оголошення

Конкурси!

Про головне


Гімн Приазовського району
волог.:

тиск:

вітер:Урядові сайти