Пошук10 последних новостей
(количество голосов 0)


ГОСПОДАРСТВА РАЙОНУ ЗАВЕРШУЮТЬ ЗЕРНОЗБИРАЛЬНУ КАМПАНІЮ

2020-07-17 11:58:41

Приазовська районна державна адміністрація

Переможцем у районному змаганні за темпами та якістю проведення зернозбиральних робіт при валовому зборі не менше 1000 тонн зерна, намолотивши 5 тис.тон зерна, став колектив СВК «Прилиманський» під керівництвом Анатолія Чулакова, головного агронома Олега Бабіча та головного інженера Максима Чулакова. Привітати хліборобів приїхали очільники Приазовського району Сергій Селевич, Олександр Прокопенко, Андрій Фесик. Представники влади відзначили гідний результат трудівників поля, які зробили свій вагомий внесок у хлібні ресурси району і країни в цілому. Нагородами та подарунком відзначили передовиків жнив 2020. Грамоти РДА та районної ради вручили колективу СВК «Прилиманський» та окремим його представникам: водію Миколі Авраменко, комбайнеру Олександру Немченко, головному агроному Олегу Бабічу. Почесної грамоти Департаменту АПР Запорізької ОДА за багаторічну сумлінну, плідну працю, вагомі досягнення у професійній діяльності удостоєна головний бухгалтер СПК «Прилиманський» Валентина Шафоростова.

За загальними показниками друге місце за темпами та якістю проведення зернозбиральних робіт посіло СТОВ «Розівка» (директор Володимир Бєлий). На третій позиції - ТОВ «Ново- Терра» (директор Володимир Задирака).

Загалом, станом на 17 липня в районі обмолочено 28,6 тис. га ранніх зернових і зернобобових культур (50% до прогнозу), намолочено 77,8 тис. тонн зерна нового врожаю.

Середня врожайність по району на сьогодні складає 27,2 центнера з одного гектара, в тому числі врожайність озимої пшениці – 31,9 ц/га, озимого ячменю – 31 ц/га, ярого ячменю – 28 ц/га, гороху – 16,3 центнера з одного гектара.

На ланах району триває збирання врожаю. 

 Рада оборони Приазовського району

НАБОР НА ВОИНСКУЮ
СЛУЖБУ ПО КОНТРАКТУ!

Абетка безпеки

Абетка безпеки

Соціальні роліки "Дитина-нагорода за любов" та "Справжні чоловіки"

Абетка безпеки

priazrda_files/bg.jpg

Схема формування екологічної мережі Приазовського району

ДІЮЧИ РЕЧОВИНИ ЛІКІВ, ЩО БЕРУТЬ УЧАСТЬ У ПРОГРАМІ «ДОСТУПНІ ЛІКИ»

Оголошення

Інвестиційний портал Запорізької області

Інвестиційний портал Запорізької області

Докладніше

Брошура «Україна 1932-1933. Геноцид голодом»

Брошура деталізує історію Голодомору 1932-1933 рр., яку мають знати не лише в Україні, а й у всьому світі, та пояснює, чому Голодомор є геноцидом і чому таким його має визнати світове співтовариство.

Докладніше

Графік проведення «Прямої телефонної лінії» у Межрегіональному управлінні Національного агентства України з питань державної служби у Дніпропетровській та Запорізькій областях

Докладніше

Про сприяння у проведенні робіт з наповнення даними Державного земельного кадастру
Докладніше

Увага!Пряма лінія!

Докладніше

всі оголошення

Конкурси!

Про головне


Гімн Приазовського району
волог.:

тиск:

вітер:Урядові сайти