Пошук10 последних новостей
(количество голосов 0)


В ОБЛАСТІ СТВОРЮЄТЬСЯ РОБОЧА ГРУПА ПО ЗБЕРЕЖЕННЮ АВТОДОРІГ

2020-07-03 13:59:12

Приазовська районна державна адміністрація

Зранку голова облдержадміністрації Віталій Боговін провів чергову нараду з питання забезпечення збереження автомобільних доріг у Запорізькій області. На цей раз очільник регіону заслухав звіт про проведену роботу усіх підрозділів у даному напрямку.

У нараді взяли участь перший заступник голови ОДА Іван Федоров, заступник голови ОДА (стажування) Віталій Тишечко, керівниця апарату ОДА Зінаїда Бойко, керівники Патрульної поліції, Служби безпеки України у Запорізькій області, обласної прокуратури, контролюючих органів, дорожники.

– На території області активно проводиться ремонт доріг в рамках проєкту Президента України «Велике будівництво». І наша задача їх зберегти. Зараз дуже спекотна погода, у курортний напрямок збільшився пасажиропотік, окрім цього, дуже давня, відома усім проблема з перевищенням габаритно-вагової норми. На минулій нараді було зазначено про проблеми: непрацюючі три з п’яти вагових комплекси, не вистачає працівників Укртрансбезпеки, невідповідальні перевізники. Сьогодні хочу почути від кожного, яка робота виконалась за цей час, – наголосив Віталій Боговін.

Виконуюча обов’язки директора Департаменту промисловості та розвитку інфраструктури облдержадміністрації Ольга Лисечко повідомила, що до ГУ НП направлено звернення щодо перевірки діяльності гранітних кар’єрів. Від облдержадміністрацій та органів місцевого самоврядування зібрали інформацію про наявність відповідних ваг, які могли б використовуватись для габаритно-вагового контролю. Зокрема, є 44 ваг, по 26 вже є згода на використання від власників.

– З дорожниками відпрацювали питання влаштування тимчасових арочних конструкцій на дорогах з метою обмеження руху великовагового транспорту. Втім, на сьогодні влаштувати конструкції неможливо через відсутність нормативно-правових актів. З ДП «Місцеві дороги Запорізької області» опрацювали пропозиції щодо місць влаштування системи зважування WIM. Триває робота з територіями щодо облаштування додаткових майданчиків для габаритно-вагового контролю. Департаментом вже підготовлено проєкт Розпорядження «Про створення обласної робочої групи з питань збереження автодоріг від передчасного руйнування вантажним транспортом». Також готуємо проєкт Розпорядження «Про створення обласної комісії з моніторингу господарської діяльності, пов’язаної з видобуванням корисних копалин у Запорізькій області» та план моніторингу кар’єрів області, – повідомила Ольга Лисечко.

Учасники наради обговорили проблемні питання, що виникають при роботі правоохоронних органів. Розглянули можливість залучення до роботи інші контролюючі органи.

– Ми для того і збираємось таким великим колом людей, щоб навести лад на наших дорогах. Ми всі дуже раді, що нарешті в області будують дороги і так багато. Але, якщо ми і надалі будемо закривати очі на перевізників, які грузяться вдвічі більше норми, то дороги в нас довго не протримаються. Ми відкриті до діалогу та будемо допомагати як можемо. Наші дорожники прохають допомогти матеріально на ремонт комплексів. Будемо опрацьовувати питання. Але вибачте, купувати вам відеокамери за дві тисячі гривень. Такі кошти ви можете знайти. Це ваша зона відповідальності, – зазначив Віталій Боговін.

На останок наради Віталій Боговін наголосив, що зараз триває масштабний ремонт доріг М-18 та Н-30. Потрібно нашим людям доносити інформацію про об’їзд, приміром, через Оріхів по трасі Запоріжжя – Маріуполь. Це забезпечить гарний настрій відпочиваючим та послабить навантаження на дороги.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю 

 Рада оборони Приазовського району

НАБОР НА ВОИНСКУЮ
СЛУЖБУ ПО КОНТРАКТУ!

Абетка безпеки

Абетка безпеки

Соціальні роліки "Дитина-нагорода за любов" та "Справжні чоловіки"

Абетка безпеки

priazrda_files/bg.jpg

Схема формування екологічної мережі Приазовського району

ДІЮЧИ РЕЧОВИНИ ЛІКІВ, ЩО БЕРУТЬ УЧАСТЬ У ПРОГРАМІ «ДОСТУПНІ ЛІКИ»

Оголошення

Інвестиційний портал Запорізької області

Інвестиційний портал Запорізької області

Докладніше

Брошура «Україна 1932-1933. Геноцид голодом»

Брошура деталізує історію Голодомору 1932-1933 рр., яку мають знати не лише в Україні, а й у всьому світі, та пояснює, чому Голодомор є геноцидом і чому таким його має визнати світове співтовариство.

Докладніше

Графік проведення «Прямої телефонної лінії» у Межрегіональному управлінні Національного агентства України з питань державної служби у Дніпропетровській та Запорізькій областях

Докладніше

Про сприяння у проведенні робіт з наповнення даними Державного земельного кадастру
Докладніше

Увага!Пряма лінія!

Докладніше

всі оголошення

Конкурси!

Про головне


Гімн Приазовського району
волог.:

тиск:

вітер:Урядові сайти