Пошук10 последних новостей
(количество голосов 1)


КОЛЕГІЯ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

2013-03-15 16:00:00

15 березня пройшла колегія Приазовської райдержадміністрації. На початку заходу керівництво району Вадим Сухіна, Віктор Шершнєв, Ольга Сівова привітали з 60-тиріччям працівника РДА Валерія Хабренко. Також напередодні Дня праціавників житлово-комунального господарства почесними грамотами райдержадміністрації та районної ради за сумлінну працю, високий профессіоналізм, вагомий особистий внесок у реалізації державної політики у районі у сфері ЖКГ нагороджені працівники відділу ЖКГ та будівництва Приазовської РДА Олександр Клосубер та Олександр Близнюк. За високий профессіоналізм, відданість справі, високу організацію роботи для стабільного забеспечення населення району житлово-комунальними послугами та з нагоди 10-тиріччя утворення приватного підприємства «Роса-2» почесні грамоти отримали директор ПП «Роса-2» Микола Кірізлєєв, заступник директора ПП «Роса-2» Наталля Чумак. За вагомий особистий внесок в організацію і розвиток ЖКГ в сільській місцевості нагорождений Валентин Мержев (фізична особа-підприємець у с.Георгіївка).

Після нагорождення Вадим Сухіна повідомив, що Приазовська райдержадміністрація другий рік поспіль зайняла перше місце в області за рейтинговими показниками, що є результатом сумлінної, кропіткої праці кожного на своєму місці. Вадим Миколайович висловив подяку всим відділам, управлінням, структурним підрозділам за роботу, але наголосив, що послаблювати зусилля ні в якому разі не можна, з таким же ентузіазмом треба працювати і надалі.

На порядок денний колегії було поставлено 5 питань. З доповіддю про хід виконання розпорядження голови облдержадміністрації від 14.03.2012 № 112 «Про розвиток земельних відносин у Запорізькій області на 2012 рік» доповіла Ольга Сівова - заступник голови райдержадміністрації. Співдоповіді з цього питання мали головний спеціаліст управління АПР Наталля Донець, в.о. начальника відділу Держземагенства у Приазовському районі Артем Джаним, заступник начальника – начальник Приазовського відділення Приморської МАПІ Наталія Станчева.

В основній інформації Ольга Вікторівна зазначила, що всього площа розпайованих земель у Приазовському районі складає -131 780 га. Із них виділили в натурі і обробляють самостійно, згідно з державними актами на право власності на земельні ділянки, 3 482 особи. Передали в оренду всього - 10866 осіб на загальну площу 97 260 га. З них кількість договорів з відсотком орендної плати від 1,5 %-3,0% - 6 426 договорів; кількість договорів з відсотком орендної плати 3,0% - 4 455 договорів.

Голова райдержадміністрації Вадим Сухіна по першому питанню поставив пріоритетні завдання:

-управлінню фінансів до кінця 2013 року – забезпечити використання коштів, які надходять від повернення втрат с/г та лісогосподарського виробництва, на освоєння земель с/г та лісогосподарських потреб;

-управлінню агропромислового розвитку, відділу Госземагенства, а також Приазовському відділенню Приморської МГПІ забезпечити 100% укладення договорів аренди земельних паїв із 3% вартості земельної ділянки;

- відділу Держземагенства негайно провести моніторинг укладення договорів і надати інформацію до 1 квітня 2013р. про те, яку кількість договорів і у яких підприємствах треба переглянути у бік збільшення відсоткової ставки;

- Приазовському відділенню Приморської МГПІ, під час кампанії декларування, забезпечити надання декларації громадянами, які самостійно обробляють земельні паї у розмірі не менше, ніж 3 % від вартості земельної ділянки (паю) і щоп‘ятниці надавати цю інформацію у розрізі сільських та селищних рад.

Під час засідання колегії – головний спеціаліст відділу кадрової роботи апарату райдержадміністрації Анатолій Малишев повідомив, що питання запобігання і протидії корупції визначено одним з пріоритетних напрямків роботи Президента України. Керівництвом Приазовської районної державної адміністрації в межах наданих повноважень приділяється особлива увага недопущенню проявів корупції серед державних службовців та посадових осіб органів місцевого самоврядування, проведенню постійної профілактичної роботи щодо попередження і протидії корупції.

У доповіді про підсумки роботи із зверненнями громадян у Приазовському районі за 2012 рік начальник загального відділу апарату РДА Віталій Самофалов зазначив, що протягом 2012 року в Приазовській районній державній адміністрації проводилась системна робота, спрямована на забезпечення якісного і своєчасного розгляду звернень громадян. Вирішення проблем, викладених в них, знаходились і продовжують знаходитись у центрі уваги райдержадміністрації. Звернення, які надходять до РДА піддаються всебічному розгляду, з обов’язковим дотриманням усіх норм та вимог чинного законодавства.

Також, під час колегіі Приазовської райдержадміністрації розглянули питання про стан кадрової роботи і підготовки до кадрового резерву за 2012 рік та про стан виконавської дисципліни в Приазовській райдержадміністрації у 2012 році.Рада оборони Приазовського району

НАБОР НА ВОИНСКУЮ
СЛУЖБУ ПО КОНТРАКТУ!

Абетка безпеки

Абетка безпеки

Соціальні роліки "Дитина-нагорода за любов" та "Справжні чоловіки"

Абетка безпеки

priazrda_files/bg.jpg

Схема формування екологічної мережі Приазовського району

ДІЮЧИ РЕЧОВИНИ ЛІКІВ, ЩО БЕРУТЬ УЧАСТЬ У ПРОГРАМІ «ДОСТУПНІ ЛІКИ»

Оголошення

Інвестиційний портал Запорізької області

Інвестиційний портал Запорізької області

Докладніше

Брошура «Україна 1932-1933. Геноцид голодом»

Брошура деталізує історію Голодомору 1932-1933 рр., яку мають знати не лише в Україні, а й у всьому світі, та пояснює, чому Голодомор є геноцидом і чому таким його має визнати світове співтовариство.

Докладніше

Графік проведення «Прямої телефонної лінії» у Межрегіональному управлінні Національного агентства України з питань державної служби у Дніпропетровській та Запорізькій областях

Докладніше

Про сприяння у проведенні робіт з наповнення даними Державного земельного кадастру
Докладніше

Увага!Пряма лінія!

Докладніше

всі оголошення

Конкурси!

Про головне


Гімн Приазовського району
волог.:

тиск:

вітер:Урядові сайти