Пошук10 последних новостей
(количество голосов 0)


ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ ПРИАЗОВСЬКОГО РАЙОНУ!

2020-06-28 16:01:22

Приазовська районна державна адміністрація

Сьогодні ми відзначаємо двадцять четверту річницю з дня прийняття Конституції України - головного документа, який визначає основні права і свободи людини, найважливіші суспільні відносини, територіальний устрій держави, демократичні принципи його розвитку.

Конституція України була створена з огляду на багатовікову історію нашого народу, який завжди прагнув до самовизначення, відстоював свої права і свободи.

Ще в 1710 році Пилип Орлик уклав з козацьким старшиною і запорожцями «Пакти і Конституції прав і вольностей Війська Запорозького». Це був перший крок до юридичного закріплення прав, свобод і обов'язків українців.

Майже триста років по тому, керуючись Актом проголошення Незалежності України, який був схвалений всенародним голосуванням, депутати Верховної Ради України другого скликання ухвалили Основний Закон - нашу Конституцію. Документ зважений мудрістю століть і досвідом українського народу вважається одним з найдемократичніших у світі.

Сучасна Україна проходить чи не найтяжчі за часи своєї незалежності випробування - випробування на єдність і територіальну цілісність.

Зміни, прийняті в Основному Законі, в корені трансформували принципи організації місцевої влади, яка не знала реформування з початку 90-х років. Більше прав отримує носій влади - народ і органи місцевого самоврядування: сільські, селищні, міські, районні та обласні ради.

Децентралізація, яка закладена в Конституції, передбачає розширення повноважень місцевих громад, в тому числі і в питаннях історичної пам'яті, культурних традицій та іншого.

Напередодні Дня Конституції Кабінет Міністрів затвердив центри громад в Україні. Так на мапі Приазовського району створені 3 громади: Приазовська, Олександрівська та Нововасилівська. Бажаю кожній території подальшого сталого розвитку, достатку та процвітання!

Сьогодні, як ніколи, всім українцям потрібно об'єднати зусилля заради злагоди в суспільстві, успішного розвитку країни, щасливого майбутнього нинішнього і прийдешніх поколінь.

Зі святом! З Днем Конституції України!

Голова Приазовської РДА Сергій СЕЛЕВИЧ

 Рада оборони Приазовського району

НАБОР НА ВОИНСКУЮ
СЛУЖБУ ПО КОНТРАКТУ!

Абетка безпеки

Абетка безпеки

Соціальні роліки "Дитина-нагорода за любов" та "Справжні чоловіки"

Абетка безпеки

priazrda_files/bg.jpg

Схема формування екологічної мережі Приазовського району

ДІЮЧИ РЕЧОВИНИ ЛІКІВ, ЩО БЕРУТЬ УЧАСТЬ У ПРОГРАМІ «ДОСТУПНІ ЛІКИ»

Оголошення

Інвестиційний портал Запорізької області

Інвестиційний портал Запорізької області

Докладніше

Брошура «Україна 1932-1933. Геноцид голодом»

Брошура деталізує історію Голодомору 1932-1933 рр., яку мають знати не лише в Україні, а й у всьому світі, та пояснює, чому Голодомор є геноцидом і чому таким його має визнати світове співтовариство.

Докладніше

Графік проведення «Прямої телефонної лінії» у Межрегіональному управлінні Національного агентства України з питань державної служби у Дніпропетровській та Запорізькій областях

Докладніше

Про сприяння у проведенні робіт з наповнення даними Державного земельного кадастру
Докладніше

Увага!Пряма лінія!

Докладніше

всі оголошення

Конкурси!

Про головне


Гімн Приазовського району
волог.:

тиск:

вітер:Урядові сайти