Пошук10 последних новостей
(количество голосов 1)


У Приазовській райдержадміністрації провели круглий стіл

2013-09-24 13:09:50

У Приазовській райдержадміністрації проведено засідання  круглого столу «Реалізація у районі завдань і доручень Президента України щодо забезпечення якісних умов життя населення».

Заступник голови райдержадміністрації Л.І.Полякова зазначила: «На виконання соціальних ініціатив Президента України у Приазовському районі розпорядженням голови райдержадміністрації від 24.07.2012 № 489 створена робоча група щодо реалізації соціальних ініціатив В.Ф.Януковича».     

       Під час зустрічі були заслухані доповіді. Так, начальник відділу освіти, молоді та спорту Л.І.Данильченко повідомила, що на виконання заходів програми сприяння розвитку громадянського суспільства у Запорізькій області на 2013-2016 роки, затвердженої рішенням обласної ради від 24.12.2012 № 6  та нових соціальних ініціатив Президента України з питань дошкільної освіти, поступово і цілеспрямовано проводиться робота у сфері дошкільної освіти в нашому районі  шляхом оптимізації мережі ДНЗ відповідно до потреб населення, соціально-демографічної ситуації та  формування готовності дитини до навчання у школі, розвитку матеріально-технічної бази ДНЗ.

У районі створені всі умови для забезпечення місцями в ДНЗ усіх дітей дошкільного віку, відповідно до потреб населення. На сьогодні функціонує 11 навчально-виховних комплексів, в яких укомплектовано 13 груп для дітей дошкільного віку, 13 дошкільних навчальних закладів. В 4 селах, де відсутні дошкільні навчальні заклади, на базі шкіл продовжують працювати групи для дошкільників. Проектна потужність в ДНЗ (НВК) району в 2013 році становить 1394 місць. Фактична кількість дітей, що відвідують дошкільні навчальні заклади - 1003 дитини. Черга відсутня. Відсоток охоплення дітей дошкільними навчальними закладами 3-6 років становить 91%, що значно перевищує обласний показник.

З метою забезпечення соціальної адаптації, своєчасної та якісної підготовки дітей старшого дошкільного віку до навчання в школі, органами управління освітою вжито заходів щодо охоплення дітей 5-річного віку дошкільною освітою. Так,  на сьогодні охоплення п’ятирічного віку становить 100%.

У регіоні продовжується формування єдиного інформаційно-освітнього простору, до якого входить система дошкільної освіти. На теперішній час 6 дошкільних навчальних закладів забезпечені комп’ютерною технікою («Теремок» смт Нововасилівка; №1 «Оленка», №2 «Червона шапочка», №3 «Сонечко» смт Приазовське; «Сонечко» с.Ботієво, «Веселка» с.Розівка). З них 3 ДНЗ (смт Приазовське) підключені до мережі Інтернет. Вирішується питання щодо подальшого забезпечення ДНЗ комп’ютерною технікою та її підключення до мережі Інтернет.

Завдяки постійній увазі керівництва району, голів селищних та сільських рад покращуються умови перебування дітей в дошкільних закладах. Придбане нове ігрове обладнання, меблі до Олександрійського, Дунаєвського, Дівнинського, Гірсівського, Степанівського, Розівського ДНЗ. За кошти сільської ради було придбано столи, дитячі стільці, ліжка та кухонне приладдя на суму 12760 грн.   для  Новокостянтинівського ДНЗ. Оргтехніка від спонсорів на суму 8 тис. грн. надійшла для Ботієвського ДНЗ, сільською радою придбано  електрообладнання проведено капітальні ремонти ДНЗ с. Нововасилівка  та №1  райцентру.

В районі і в подальшому буде проводитись змістовна робота щодо виконання «Державної цільової  соціальної програми розвитку дошкільної освіти на період до 2017 року».

            Керуючись ст. 22 Закону України “Про місцеві державні адміністрації ”, на виконання розпорядження голови обласної державної адміністрації від 13.01.2012 № 11 "Про забезпечення реалізації прав дітей в Запорізькій області" та з метою забезпечення реалізації прав і законних інтересів дітей, зокрема дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування затверджено від 30.01.2012 № 82 розпорядження голови Приазовської райдержадміністрації "Про забезпечення реалізації прав дітей в Приазовському районі" , затверджено районний план заходів, спрямованих на забезпечення реалізації прав дітей в Приазовському районі.

Начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Т.Г.Полякова проінформувала, що на первинному обліку служби у справах дітей перебуває 113 дітей з числа сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, з них 80 дітей виховується в сім'ях опікунів, піклувальників, 15 дітей - в прийомних сім'ях і 3 дитини в дитячих будинках сімейного типу, 15 - в інтернатних закладах області, що складає 87% влаштування до сімейних форм виховання.

Пріоритетним напрямком роботи є влаштування дітей-сиріт, та дітей позбавлених батьківського піклування в сім'ї опікунів, піклувальників, прийомні сім'ї, дитячі будинки сімейного типу. Впродовж 2013 року лише 2 дитини, отримали статус дитини позбавленої батьківського піклування та були влаштовані до сімейних форм виховання.

В лютому місці поточного року на базі функціонуючої прийомної сім’ї створено ще один дитячий будинок сімейного типу таким чином в районі функціонує 14 прийомних сімей і 4 дитячих будинки сімейного типу, в червні відбулось поповнення функціонуючої прийомної сім’ї однією дитиною, таким чином на території району в прийомних сім’ях та ДБСТ виховується 54 дитини з числа сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

      Відповідно до п. 52 постанови Кабінету Міністрів України від 24 вересня 2008 р. № 866 "Питання діяльності органів опіки та піклування, пов'язаної із захистом прав дитини" було складено 37 актів обстеження умов проживання прийомних дітей та дітей-вихованців.

Службою у справах дітей та районним центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді ведеться постійна робота з прийомними сім'ями і дитячими будинками сімейного типу. Здійснюється моніторинг для виявлення проблем даних сімей. Також разом з  кримінальною міліцією у справах дітей ведеться активна робота по виявленню дітей, які опинились в складних життєвих обставинах. Протягом 2013 року було проведено38 профілактичних рейдів, обстежено 76 сімей, з батьками та дітьми проведено профілактичні бесіди.

Таким чином, службою у справах дітей виконується та і на далі буде реалізовуватися ініціативи Президента в Приазовському районі.

            З початку 2013 року до Приазовського районного центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді (далі - Центр) надійшло 82 повідомлення від суб`єктів соціальної роботи щодо сімей, які опинились у складних життєвих обставинах, а саме: Службою у справах дітей Приазовської РДА – 2, Кримінально-виконавчою інспекцією – 5, закладами охорони здоров`я, відділом освіти, молоді та спорту – 9, сільськими та селищними радами -59, виявлених Центром – 3.

На обліку протягом 2013 року знаходились 150 сімей та 4 особи, які опинились у складних життєвих обставинах. З них з початку року на соціальному супроводі Центру знаходилось 152 сім`ї та 4 особи, знято з соціального супроводу 55 сімей, з них 48 сімей з позитивним результатом, 2 сім`ї з негативним та 4 сім`ї по причині переїзду або відмови.

Протягом 2013 року членам сімей, які перебували та перебувають на соціальному супроводі спеціалістами Центру та фахівцями з соціальної роботи Центру було надано 14351 соціальні послуги.  

За матеріалами управління соціального захисту населення, у Приазовському районі проживає 1557 осіб з обмеженими фізичними можливостями, з них 77 інвалідів - візочників,  121 дітей-інвалідів. З початку року видано 19 засобів реабілітації, із них 5 крісел колісних.

7 дітей-інвалідів пройшли реабілітацію у Запорізькому обласному центрі соціальної реабілітації дітей-інвалідів.  На виконання районної Програми  соціальної підтримки ветеранів війни, праці та інших малозабезпечених громадян, які потребують допомоги на 2012 -2014 роки «Назустріч людям» у Центрі реабілітації змішаного типу для інвалідів та дітей-інвалідів м. Мелітополь  пройшли реабілітацію  6 дітей – інвалідів та 2 інваліда загального захворювання.

У Центрі професійної реабілітації інвалідів пройшли навчання та отримали свідоцтва про присвоєння кваліфікаційного рівня з робітничих професій 4 інваліда загального захворювання.

Станом на 01.09.2013 року  чисельність пенсіонерів склала 8275 чол.

Середній розмір пенсії по Приазовському району станом на 01.09.2013 року склав 1220,13 грн., тобто збільшився на 41,06 грн., у порівнянні з середнім розміром пенсій  станом на 01.09.2012 року (1179,07грн.).

Унаслідок здійснених протягом 2012 року перерахунків суттєво змінився й розподіл пенсіонерів за розмірами пенсій. На 786 чол. зменшилась кількість пенсіонерів, які отримують пенсії в сумі, меншій за одну тисячу гривень: станом на 01.09.2013 року отримують пенсію у сумі до 1,0 тис. грн. – 1429 чол., а станом на 01.09.2012 року ця чисельність складала – 2015 чол.

Зазначені перерахунки сприяють подальшому впровадженню державної політики щодо підвищення стандартів життя.

За інформацією головного лікаря Приазовської ЦРБ О.Т.Ахе, у 2012 році за кошти державної субвенції для лікувально-профілактичних закладів Приазовського району закуплено медичне обладнання на загальну суму 12 мільйонів гривень, все обладнання отримано та введено в експлуатацію.  Проведено капітальний ремонт приміщень приймального відділення на суму 231,7 тис. грн..

В 2012- 2013 роках проведено капітальний ремонт корпусу дитячого відділення Приазовської ЦРЛ загальною вартістю 3,1 мільйона гривень.  В 2013 році проведена заміна віконних блоків та дверей по Приазовській ЦРЛ в хірургічному та поліклінічному корпусах, а також в будівлі харчоблока на загальну суму 737,4 тис. грн. У Нововасилівській районній лікарні проведена заміна  віконних блоків та дверей у будівлях установи на суму 1,049 мільйона грн.

Проведено поточні ремонти сільських закладів охорони здоров’я. За рахунок залучених коштів проводиться ремонт будівлі Воскресенського ФАП. Проведено поточний ремонт систем водопостачання та водовідведення Приазовської ЦРЛ. Виконано ремонти палат для інвалідів ВВВ по Приазовській та Нововасилівській лікарнях. Рада оборони Приазовського району

НАБОР НА ВОИНСКУЮ
СЛУЖБУ ПО КОНТРАКТУ!

Абетка безпеки

Абетка безпеки

Соціальні роліки "Дитина-нагорода за любов" та "Справжні чоловіки"

Абетка безпеки

priazrda_files/bg.jpg

Схема формування екологічної мережі Приазовського району

ДІЮЧИ РЕЧОВИНИ ЛІКІВ, ЩО БЕРУТЬ УЧАСТЬ У ПРОГРАМІ «ДОСТУПНІ ЛІКИ»

Оголошення

Інвестиційний портал Запорізької області

Інвестиційний портал Запорізької області

Докладніше

Брошура «Україна 1932-1933. Геноцид голодом»

Брошура деталізує історію Голодомору 1932-1933 рр., яку мають знати не лише в Україні, а й у всьому світі, та пояснює, чому Голодомор є геноцидом і чому таким його має визнати світове співтовариство.

Докладніше

Графік проведення «Прямої телефонної лінії» у Межрегіональному управлінні Національного агентства України з питань державної служби у Дніпропетровській та Запорізькій областях

Докладніше

Про сприяння у проведенні робіт з наповнення даними Державного земельного кадастру
Докладніше

Увага!Пряма лінія!

У п’ятницю, 2 червня 2017 року, відбудеться «гаряча» телефонна лінія, під час якої на запитання громадян відповідатиме народний депутат України, Артюшенко Ігор Андрійович. Звертатися ї 10.00 до 11.00 за телефоном 0-800-503-508 Всі дзвінки безкоштовні

УМОВИ проведення конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби категорії «В» - головного спеціаліста відділу внутрішньої політики, звернень, контролю та організаційної роботи апарату Приазовської районної державної адміністрації Запорізької області (строково на період відсутності основного працівника)

Докладніше

всі оголошення

Конкурси!

Про головне


Гімн Приазовського району
волог.:

тиск:

вітер:Урядові сайти