Пошук10 последних новостей
(количество голосов 0)


МЕДИЧНІ ПРАЦІВНИКИ ПРИАЗОВСЬКОГО РАЙОНУ ОТРИМАЛИ ПРИВІТАННЯ НА ЧЕСТЬ ПРОФЕСІЙНОГО СВЯТА

2020-06-19 10:37:22

Приазовська районна державна адміністрація

Очільники Приазовського району Сергій Селевич та Олександр Прокопенко напередодні Дня медичного працівника вітали представників цієї благородної професії. Через карантинні заходи в Україні, святкування довелось обмежити індивідуальними привітаннями. Представники влади висловили щирі слова вдячності за тяжку і відповідальну працю медикам КНП « Приазовської ЦРЛ ПРРЗО», КНП «Нововасилівської РЛ ПРРЗО», Приазовського Центру первинної медико-санітарної допомоги. Очільники району вручили подяки Приазовської РДА та районної ради медичним працівникам. За сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий внесок у розвиток системи охорони здоров‘я подяки Запорізької ОДА отримали лікарі Людмила Павлова та Ірина Кулинич.
Керівники району відзначили, що справу, яку роблять медики для суспільства, неможливо переоцінити. Це щоденна, кропітка і над відповідальна праця, що дає віру в добро і турботу, дозволяє пацієнтам покращувати своє здоров‘я.
Людини, які носять білі халати, не дарма асоціюється з чистотою і порятунком, з полегшенням болю і швидкою допомогою, адже дають шанс на повноцінне життя, без болю і страждань!Рада оборони Приазовського району

НАБОР НА ВОИНСКУЮ
СЛУЖБУ ПО КОНТРАКТУ!

Абетка безпеки

Абетка безпеки

Соціальні роліки "Дитина-нагорода за любов" та "Справжні чоловіки"

Абетка безпеки

priazrda_files/bg.jpg

Схема формування екологічної мережі Приазовського району

ДІЮЧИ РЕЧОВИНИ ЛІКІВ, ЩО БЕРУТЬ УЧАСТЬ У ПРОГРАМІ «ДОСТУПНІ ЛІКИ»

Оголошення

Інвестиційний портал Запорізької області

Інвестиційний портал Запорізької області

Докладніше

Брошура «Україна 1932-1933. Геноцид голодом»

Брошура деталізує історію Голодомору 1932-1933 рр., яку мають знати не лише в Україні, а й у всьому світі, та пояснює, чому Голодомор є геноцидом і чому таким його має визнати світове співтовариство.

Докладніше

Графік проведення «Прямої телефонної лінії» у Межрегіональному управлінні Національного агентства України з питань державної служби у Дніпропетровській та Запорізькій областях

Докладніше

Про сприяння у проведенні робіт з наповнення даними Державного земельного кадастру
Докладніше

Увага!Пряма лінія!

Докладніше

всі оголошення

Конкурси!

Про головне


Гімн Приазовського району
волог.:

тиск:

вітер:Урядові сайти