Пошук10 последних новостей
(количество голосов 0)


ГОЛОВА ЗАПОРІЗЬКОЇ ОДА ОГЛЯНУВ ОБ‘ЄКТИ БУДІВНИЦТВА У ПРИАЗОВСЬКОМУ РАЙОНІ

2020-06-19 14:20:24

Приазовська районна державна адміністрація

18 червня очільник Запорізької області Віталій Боговін з офіційним візитом перебував у Приазовському районі. Віталій Вікторович разом зі своїм першим заступником Іваном Федоровим, з головою Приазовської РДА Сергієм Селевичем відвідав будівельний майданчик, де зводиться вітропарк “Запорізької ВЕС” на 500 МВт. Проект втілюється компанією «ЮроКейп Нью Енерджі» («ЮроКейп») за фінансової підтримки фінансової установи уряду США OPIC (Корпорація закордонних приватних інвестицій), що у 2019 році схвалила інвестиції щодо ВЕС на суму 350 млн. євро.
Запорізька ВЕС розміщується за межами населених пунктів на території шести сільських рад (Дівнинської, Добрівської, Дунаївської, Гірсівської, Надеждинської та Мордвинівської сільських рад у Приазовському та Мелітопольському районах Запорізької області), де планується встановити до 167 вітряних турбін, з лінією електропередач 330 кВ на території сьомої – Новенської – сільської ради, також за межами населеного пункту.
Будівництво першої черги ВЕС потужністю 98 МВт передбачає встановлення 27 вітрових турбін потужністю 3,6 МВт компанії GE Renewable Energy на території Гірсівської сільської ради. На цей час, завершено монтаж 6 вітрових турбін. В рамках першого етапу завершується будівництво високовольтної електричної підстанції «Надеждине» 330/35 кВ. Зараз виконується повний комплекс будівельних робіт першої черги на потужність 100 МВт і електропостачання внутрішньої частини об'єкта, ведуться пуско-налагоджувальні роботи перед подальшим введенням в експлуатацію, що планується на третій квартал 2020 року. Поставки вітроенергетичного обладнання були здійснені Бердянським морським торговельним портом в 2019 році. Генеральним підрядником проекту виступає польська компанія Electrum.
Решту потужності товариство планується ввести до кінця 2021 року. До будівництва залучено близько 600 осіб. Запорізькою ВЕС вироблятимуться достатні обсяги чистої, відновлюваної, незалежної електроенергії для 200 тис. домогосподарств України, що стане суттєвим внеском у справу досягнення енергетичної незалежності України та компенсує 4,860,000 т вуглецевих викидів.
Після завершення будівництва й доведення сукупної потужності до 500 МВт цей проект вітроелектростанції стане найпотужнішим в Україні, зможе забезпечувати електроенергією приблизно 780 000 будинків й увійде в першу п’ятірку найбільших діючих наземних вітроелектростанцій у Європі.
З потужністю 500 МВт в Об’єднану енергосистему України буде відпущено 1,8 млрд кВт/год електроенергії.

 Рада оборони Приазовського району

НАБОР НА ВОИНСКУЮ
СЛУЖБУ ПО КОНТРАКТУ!

Абетка безпеки

Абетка безпеки

Соціальні роліки "Дитина-нагорода за любов" та "Справжні чоловіки"

Абетка безпеки

priazrda_files/bg.jpg

Схема формування екологічної мережі Приазовського району

ДІЮЧИ РЕЧОВИНИ ЛІКІВ, ЩО БЕРУТЬ УЧАСТЬ У ПРОГРАМІ «ДОСТУПНІ ЛІКИ»

Оголошення

Інвестиційний портал Запорізької області

Інвестиційний портал Запорізької області

Докладніше

Брошура «Україна 1932-1933. Геноцид голодом»

Брошура деталізує історію Голодомору 1932-1933 рр., яку мають знати не лише в Україні, а й у всьому світі, та пояснює, чому Голодомор є геноцидом і чому таким його має визнати світове співтовариство.

Докладніше

Графік проведення «Прямої телефонної лінії» у Межрегіональному управлінні Національного агентства України з питань державної служби у Дніпропетровській та Запорізькій областях

Докладніше

Про сприяння у проведенні робіт з наповнення даними Державного земельного кадастру
Докладніше

Увага!Пряма лінія!

Докладніше

всі оголошення

Конкурси!

Про головне


Гімн Приазовського району
волог.:

тиск:

вітер:Урядові сайти