Пошук10 последних новостей
(количество голосов 0)


ЗАТВЕРДЖЕНО ПЕРСПЕКТИВНИЙ ПЛАН ФОРМУВАННЯ ТЕРИТОРІЙ ГРОМАД ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ

2020-06-12 10:49:47

Приазовська районна державна адміністрація

На Урядовому порталі опубліковані розпорядження Кабінету Міністрів України про затвердження перспективних планів формування територій громад Запорізької, Львівської та Одеської областей. Таким чином, затверджено перспективні плани формування територій громад 24 областей України.

Розпорядженням передбачено створення на території Запорізької області 67 об’єднаних територіальних громад та охоплення 100% її території.

В Управлінні містобудування та архітектури облдержадміністрації роз’яснюють, усі громади області мають середній та високий рівень спроможності від 2,7 до 5. Чисельність населення 37 громад складає понад 7 тисяч осіб, і лише одна громада має чисельність населення до 3 тисяч осіб.

Перспективний план – це основа майбутнього адміністративно-територіального устрою базового рівня області.

Як наголосив Прем’єр Міністр України Денис Шмигаль, затверджені перспективні плани – це двигун змін для окремих громад та країни загалом. Це основа майбутніх територіальних громад. Таким чином, втілюється в життя принцип «сильна громада – успішна країна».

Нагадаємо, пропозиції щодо перспективного плану формування територій громад Запорізької області розроблені облдержадміністрацією відповідно до Методики формування спроможних територіальних громад за результатами консультацій за участі народних депутатів України, представників районних державних адміністрацій, органів місцевого самоврядування, Асоціації міст України, асоціацій об’єднаних територіальних громад, Програми «U-LEAD з Європою», з урахуванням рекомендацій та зауважень Міністерства розвитку громад та територій, та направлені в установленому порядку до Кабінету Міністрів України у лютому 2020 року.

https://www.kmu.gov.ua/npas/pro-zatverdzhennya-perspektivnogo-a625r

 Рада оборони Приазовського району

НАБОР НА ВОИНСКУЮ
СЛУЖБУ ПО КОНТРАКТУ!

Абетка безпеки

Абетка безпеки

Соціальні роліки "Дитина-нагорода за любов" та "Справжні чоловіки"

Абетка безпеки

priazrda_files/bg.jpg

Схема формування екологічної мережі Приазовського району

ДІЮЧИ РЕЧОВИНИ ЛІКІВ, ЩО БЕРУТЬ УЧАСТЬ У ПРОГРАМІ «ДОСТУПНІ ЛІКИ»

Оголошення

Інвестиційний портал Запорізької області

Інвестиційний портал Запорізької області

Докладніше

Брошура «Україна 1932-1933. Геноцид голодом»

Брошура деталізує історію Голодомору 1932-1933 рр., яку мають знати не лише в Україні, а й у всьому світі, та пояснює, чому Голодомор є геноцидом і чому таким його має визнати світове співтовариство.

Докладніше

Графік проведення «Прямої телефонної лінії» у Межрегіональному управлінні Національного агентства України з питань державної служби у Дніпропетровській та Запорізькій областях

Докладніше

Про сприяння у проведенні робіт з наповнення даними Державного земельного кадастру
Докладніше

Увага!Пряма лінія!

Докладніше

всі оголошення

Конкурси!

Про головне


Гімн Приазовського району
волог.:

тиск:

вітер:Урядові сайти