Пошук



10 последних новостей
(количество голосов 0)


У ПРИАЗОВСЬКІ РДА ОБГОВОРИЛИ ПОСИЛЕННЯ ЗАХОДІВ ЩОДО НЕДОПУЩЕННЯ ЗАНЕСЕННЯ ТА РОЗПОВСЮДЖЕННЯ АФРИКАНСЬКОЇ ЧУМИ СВИНЕЙ ТА СКАЗУ

2020-06-04 09:16:28

Приазовська районна державна адміністрація

За головування заступника очільника РДА Андрія Фесика проведене засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при райдержадміністрації.

 В ході робочої зустрічі, члени комісії розглянули випадок захворювання африканської чуми свиней на території Запорізької області.  Обговорили посилення заходів по недопущенню  занесення збудника африканської чуми свиней на територію Приазовського району.  

Головний спеціаліст відділу безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Приазовського районного управління головного управління Держпродспоживслужби в Запорізькій області Віктора Бакланов доповів про епізоотичну ситуацію щодо африканської чуми свиней в Україні та Запорізькій області. Зазначив, що ситуація щодо африканської чуми свиней в Україні та на її кордонах різко погіршилася. Основними причинами розповсюдження АЧС є відсутність дієвого контролю при переміщенні живих тварин та сировини, в т. ч. автошляхами, торгівля живими тваринами та сировиною на стихійних ринках, нехтування елементарними заходами біологічної безпеки, в переважній більшості в особистих підсобних господарствах громадян та дрібних сільськогосподарських  підприємствах. Під час засідання комісії детально обговорили посилення заходів по недопущенню  занесення збудника африканської чуми свиней на територію Приазовського району.  

Також заслухали головного спеціаліста відділу безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Приазовського районного управління головного управління Держпродспоживслужби в Запорізькій області Галину Аробаджи про епізоотичну ситуацію щодо сказу тварин на території Приазовського району. Впродовж останніх років епідемічна ситуація зі сказу в Україні залишається нестійкою.    У Приазовському районі за 2019 рік  було зареєстровано 5 неблагополучних пунктів по сказу тварин. В неблагополучних пунктах проводились заходи відповідно до Інструкції « Про заходи щодо боротьби зі сказом". Ситуація контрольована. В ході наради обговорили посилення комплексу заходів щодо занесення та розповсюдження сказу на території району.

Приазовська районна державна адміністрація

 

 

Приазовська районна державна адміністрація

 

 



Рада оборони Приазовського району

НАБОР НА ВОИНСКУЮ
СЛУЖБУ ПО КОНТРАКТУ!

Абетка безпеки

Абетка безпеки

Соціальні роліки "Дитина-нагорода за любов" та "Справжні чоловіки"

Абетка безпеки

priazrda_files/bg.jpg

Схема формування екологічної мережі Приазовського району

ДІЮЧИ РЕЧОВИНИ ЛІКІВ, ЩО БЕРУТЬ УЧАСТЬ У ПРОГРАМІ «ДОСТУПНІ ЛІКИ»

Оголошення

Інвестиційний портал Запорізької області

Інвестиційний портал Запорізької області

Докладніше

Брошура «Україна 1932-1933. Геноцид голодом»

Брошура деталізує історію Голодомору 1932-1933 рр., яку мають знати не лише в Україні, а й у всьому світі, та пояснює, чому Голодомор є геноцидом і чому таким його має визнати світове співтовариство.

Докладніше

Графік проведення «Прямої телефонної лінії» у Межрегіональному управлінні Національного агентства України з питань державної служби у Дніпропетровській та Запорізькій областях

Докладніше

Про сприяння у проведенні робіт з наповнення даними Державного земельного кадастру
Докладніше

Увага!Пряма лінія!

Докладніше

всі оголошення

Конкурси!

Про головне


Гімн Приазовського району




волог.:

тиск:

вітер:



Урядові сайти