Пошук10 последних новостей
(количество голосов 0)


ОЗДОРОВЧІ ЗАКЛАДИ ПРИАЗОВСЬКОГО РАЙОНУ ГОТУЮТЬСЯ ПРИЙМАТИ ВІДПОЧИВАЮЧИХ

2020-06-04 09:02:10

Приазовська районна державна адміністрація

За головування очільників району Сергія Селевича, Олександра Прокопенка, Андрія Фесика, відбулася робоча нарада з питань  підготовки до проведення оздоровчої кампанії на узбережжі Азовського моря. На зустріч були запрошені представники органів влади, та члени комісії по прийому до експлуатації оздоровчих закладів, директори баз відпочину та пансіонатів.

Розпочинаючи захід, голова РДА Сергій Селевич окреслив особливості проведення цьогорічної оздоровчої кампанії, зважаючи на розповсюдження коронавірусу в Україні. Головний мессендж   - відпочинок для людей має бути безпечним!

В ході роботи, розглянули нагальні питання, щодо початку туристично-курортного сезону на території району. Одне із найактуальніших - епідеміологічна безпека та дотримання всіх необхідних умов для недопущення занесення та розповсюдження коронавірусної хвороби на Приазовському узбережжі.   Завідувач відокремленого підрозділу «Мелітопольський міський відділ Державної установи «Запорізький обласний лабораторний центр МОЗ України» Роман Скляров наголосив, що на сьогодні у Приазовському районі гострої респіраторної хвороби СОVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 не зафіксовано. Такі показники не є випадковістю – це результат завчасної та злагодженої роботи усіх структур та органів влади.  Курортам необхідно бути відповідальними до виконання всіх вимог задля подальшого санітарного та епідемічного благополуччя. Якщо ситуація буде погіршуватися, то може вивести з ладу не тільки бізнес, а й увесь регіон.

 Під час наради детально обговорили важливі питання протипожежної безпеки, охорони громадського порядку та дотримання дисципліни, щодо своєчасної сплати всіх податків, зборів та офіційного працевлаштування найманих робітників та інші.

 

Приазовська районна державна адміністрація

 

 

Приазовська районна державна адміністрація

Приазовська районна державна адміністрація

 Рада оборони Приазовського району

НАБОР НА ВОИНСКУЮ
СЛУЖБУ ПО КОНТРАКТУ!

Абетка безпеки

Абетка безпеки

Соціальні роліки "Дитина-нагорода за любов" та "Справжні чоловіки"

Абетка безпеки

priazrda_files/bg.jpg

Схема формування екологічної мережі Приазовського району

ДІЮЧИ РЕЧОВИНИ ЛІКІВ, ЩО БЕРУТЬ УЧАСТЬ У ПРОГРАМІ «ДОСТУПНІ ЛІКИ»

Оголошення

Інвестиційний портал Запорізької області

Інвестиційний портал Запорізької області

Докладніше

Брошура «Україна 1932-1933. Геноцид голодом»

Брошура деталізує історію Голодомору 1932-1933 рр., яку мають знати не лише в Україні, а й у всьому світі, та пояснює, чому Голодомор є геноцидом і чому таким його має визнати світове співтовариство.

Докладніше

Графік проведення «Прямої телефонної лінії» у Межрегіональному управлінні Національного агентства України з питань державної служби у Дніпропетровській та Запорізькій областях

Докладніше

Про сприяння у проведенні робіт з наповнення даними Державного земельного кадастру
Докладніше

Увага!Пряма лінія!

Докладніше

всі оголошення

Конкурси!

Про головне


Гімн Приазовського району
волог.:

тиск:

вітер:Урядові сайти