Пошук10 последних новостей
(количество голосов 0)


ВІД СЬОГОДНІ У ЗАПОРІЗЬКІЙ ОБЛАСТІ ЗАПРОВАДЖЕНО КАРАНТИННІ ПОСЛАБЛЕННЯ

2020-05-22 11:27:06

Приазовська районна державна адміністрація

Під керівництвом першого заступника голови облдержадміністрації Івана Федорова відбулось засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Запорізької області.

– У зв’язку з прийняттям постанови Кабінету Міністрів України про встановлення карантину, з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, та етапів послаблення протиепідемічних заходів, вітаю усіх членів регіональної комісії з питань ТЕБ та НС. Сподіваюсь, що стабільна та контрольована епідситуація в нашій області дозволить нам запровадити низку карантинних послаблень, – зазначив Іван Федоров.

Як розповів заступник директора Запорізького обласного лабораторного центру МОЗ Олександр Мащак, станом на 15.00 21 травня в області зареєстровано 401 лабораторно підтверджений випадок захворювання COVID-19. Найбільша кількість у м. Запоріжжі – 302 випадки, що становить 75% загальної кількості. Наразі відсутня тенденція на збільшення кількості захворілих. Це дає нам право визначити ситуацію як епідемічно сприятливу.

Зокрема, середня кількість нових випадків COVID-19 за останні 7 днів на 100 тис. населення складає 4,5 особи; завантаженість ліжок у закладах охорони здоров'я, визначених для госпіталізації пацієнтів з підтвердженим випадком COVID-19, становить менше 50%; середня кількість тестувань методом ПЛР та імуноферментного аналізу складає 16,5 на 100 тисяч населення протягом останніх семи днів. Саме ця оцінка дає нам можливість запровадити в Запорізькій області карантинні послаблення.

Тож, за результатами засідання комісії з питань ТЕБ НС вирішено встановити з 22 травня по 22 червня на території Запорізької області карантин у зв'язку з поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19  із урахуванням епідемічної ситуації в регіоні.

На території Запорізької області запроваджено послаблення протиепідемічних заходів:

з 22.05.2020:

  • проведення спортивних заходів без глядачів, в яких беруть участь не більше 50 осіб. Спортивні заходи, в яких беруть участь понад 50 осіб, можуть проводитись за погодженням з Департаментом охорони здоров’я облдержадміністрації, за результатами оцінки епідемічних ризиків;

  • проведення релігійних заходів за умови участі не більше  однієї особи на 10 метрів квадратних площі, де проводиться релігійний захід;

  • регулярні та нерегулярні перевезення пасажирів автомобільним транспортом у міському, приміському, міжміському  внутрішньообласному та міжнародному сполученні, за умови перевезення пасажирів в межах кількості місць для сидіння, передбаченої технічною характеристикою транспортного засобу або визначеної в реєстраційних документах на цей транспортний засіб;

  • діяльність готелів (крім функціонування ресторанів в готелях);

з 25.05.2020:

  • відвідування закладів дошкільної освіти.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістюРада оборони Приазовського району

НАБОР НА ВОИНСКУЮ
СЛУЖБУ ПО КОНТРАКТУ!

Абетка безпеки

Абетка безпеки

Соціальні роліки "Дитина-нагорода за любов" та "Справжні чоловіки"

Абетка безпеки

priazrda_files/bg.jpg

Схема формування екологічної мережі Приазовського району

ДІЮЧИ РЕЧОВИНИ ЛІКІВ, ЩО БЕРУТЬ УЧАСТЬ У ПРОГРАМІ «ДОСТУПНІ ЛІКИ»

Оголошення

Інвестиційний портал Запорізької області

Інвестиційний портал Запорізької області

Докладніше

Брошура «Україна 1932-1933. Геноцид голодом»

Брошура деталізує історію Голодомору 1932-1933 рр., яку мають знати не лише в Україні, а й у всьому світі, та пояснює, чому Голодомор є геноцидом і чому таким його має визнати світове співтовариство.

Докладніше

Графік проведення «Прямої телефонної лінії» у Межрегіональному управлінні Національного агентства України з питань державної служби у Дніпропетровській та Запорізькій областях

Докладніше

Про сприяння у проведенні робіт з наповнення даними Державного земельного кадастру
Докладніше

Увага!Пряма лінія!

Докладніше

всі оголошення

Конкурси!

Про головне


Гімн Приазовського району
волог.:

тиск:

вітер:Урядові сайти