Пошук10 последних новостей
(количество голосов 0)


БОТІЇВСЬКА АМБУЛАТОРІЯ ОТРИМАЛА НОВИЙ СЛУЖБОВИЙ АВТОМОБІЛЬ ШВИДКОЇ ДОПОМОГИ

2020-05-08 20:25:26

Приазовська районна державна адміністрація

На Майдані Героїв у м. Запоріжжя відбулось урочисте вручення службового автотранспорту працівникам закладів охорони здоров’я області, що надають медичну допомогу у сільській місцевості.

Голова Запорізької облдержадміністрації Віталій Туринок привітав керівників медзакладів із новими автівками швидкої допомоги та вручив їм ключі від них.

– Як ви знаєте, зараз по всій країні реалізується політика підтримки сільської медицини. Ми намагаємось зробити її більш доступною та якісною. В нашій області відкриваються амбулаторії і, звичайно, власний транспорт для цих медзакладів є необхідністю. Урядом розроблено технічні вимоги до транспорту, що перевозитиме лікарів та медичний персонал. Адже ні для кого не секрет, що у сільській місцевості іноді буває дуже важко проїхати та дістатись до пацієнта. Нещодавно завершились усі процедури тендерних закупівель транспортних засобів на суму понад 8 мільйонів гривень. Тож, нам вдалося закупити 17 автомобілів швидких Renault Duster. Зараз на цій площі знаходяться 14 службових авто швидкої допомоги, ключі від яких ми передаємо керівникам медичних закладів. Ще 3 автомобілі будуть вручені на наступному тижні під час робочих поїздок у райони. Я ще раз вітаю усіх керівників районів та амбулаторій із власним транспортом, – наголосив Віталій Туринок.

Очільник регіону привітав керівників медичних закладів з прийдешніми Днем пам’яті та примирення та 75-ю річницею з Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Також Віталій Туринок нагадав, що в країні триває карантин і потрібно дотримуватись усіх обмежень на вихідні дні, щоб своєчасно вийти з карантину.

За інформацією Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації, службовий автомобіль Renault Duster переданий Ботіївській амбулаторії Приазовського району.

Важливо, коли у такий непростий для країни час заклади охорони здоров’я відчувають підтримку і турботу з боку влади. Новий автомобіліь полегшить працю медичних працівників. Сімейний лікар зможе у будь-який час та за будь-яких погодніх умов, незважаючи на дороги, дістатись до пацієнта та надати йому допомогу.Рада оборони Приазовського району

НАБОР НА ВОИНСКУЮ
СЛУЖБУ ПО КОНТРАКТУ!

Абетка безпеки

Абетка безпеки

Соціальні роліки "Дитина-нагорода за любов" та "Справжні чоловіки"

Абетка безпеки

priazrda_files/bg.jpg

Схема формування екологічної мережі Приазовського району

ДІЮЧИ РЕЧОВИНИ ЛІКІВ, ЩО БЕРУТЬ УЧАСТЬ У ПРОГРАМІ «ДОСТУПНІ ЛІКИ»

Оголошення

Інвестиційний портал Запорізької області

Інвестиційний портал Запорізької області

Докладніше

Брошура «Україна 1932-1933. Геноцид голодом»

Брошура деталізує історію Голодомору 1932-1933 рр., яку мають знати не лише в Україні, а й у всьому світі, та пояснює, чому Голодомор є геноцидом і чому таким його має визнати світове співтовариство.

Докладніше

Графік проведення «Прямої телефонної лінії» у Межрегіональному управлінні Національного агентства України з питань державної служби у Дніпропетровській та Запорізькій областях

Докладніше

Про сприяння у проведенні робіт з наповнення даними Державного земельного кадастру
Докладніше

Увага!Пряма лінія!

Докладніше

всі оголошення

Конкурси!

Про головне


Гімн Приазовського району
волог.:

тиск:

вітер:Урядові сайти