Пошук10 последних новостей
(количество голосов 1)


75 РОКІВ ПЕРЕМОГИ НАД НАЦИЗМОМ. НІКОЛИ ЗНОВУ!

2020-05-08 18:40:21

Приазовська районна державна адміністрація

Друга світова війна стала найбільш жорстокою та найбільш кривавою в історії людства.75 років відділяють нас від тих жахливих подій, але пам‘ять про них ніколи не згасне у серцях, адже боротьба із фашистською навалою, на жаль, торкнулася кожної української родини.

Наймолодшим тоді фронтовикам сьогодні вже близько дев’яноста і більше. Це справжні герої, які закрили світ своєю відвагою. Ми пишаємося внеском українців у досягненні спільної перемоги. Наш народ, змучений передвоєнними колективізацією, Голодомором, репресіями тридцятих років - у полум’ї війни втратив кожного п’ятого громадянина. 

День пам’яті та примирення, День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні є нагадуванням про страшну катастрофу і застереженням, що не можна розв’язувати складні міжнародні проблеми збройним шляхом, ультиматумами, агресією, анексією. Найважливішим підсумком війни має бути вміння цінувати мир, категорично і безкомпромісно захищати його всіма розумними засобами. Наша пам’ять є запобіжником від того, щоб подібні лиха ніколи не повторювалися. 

За традицією, кожного року, 9 травня вся громада Приазовського району разом вшановує полеглих героїв - воїнів усіх армій, що перемогли фашизм, трудівників тилу, дітей війни та засланих у нацистські концтабори біля меморіалів та пам‘ятників. Цього року все інакше – пандемія коронавірусу і карантин внесли свої корективи. Але ж мітинги – не головне. Головне – це розуміння подвигу наших дідів та прадідів, повага до ветеранів, турбота про них, бо кожен воїн - наша велика гордість!

Друга світова війна – це урок всьому людству, який дав усвідомити, що тільки в єдності справжня сила!

Шановні мешканці Приазовського району! Бажаю Вам миру, здоров‘я та добробуту! Нехай сльози з'являються тільки від щастя та добрих новин! Нехай усюди лунає радісний дитячий сміх! Разом – ми сила!

Голова Приазовської РДА  Сергій Селевич

 

Приазовська районна державна адміністрація

 

 

Приазовська районна державна адміністрація

Приазовська районна державна адміністрація

Приазовська районна державна адміністрація

 Рада оборони Приазовського району

НАБОР НА ВОИНСКУЮ
СЛУЖБУ ПО КОНТРАКТУ!

Абетка безпеки

Абетка безпеки

Соціальні роліки "Дитина-нагорода за любов" та "Справжні чоловіки"

Абетка безпеки

priazrda_files/bg.jpg

Схема формування екологічної мережі Приазовського району

ДІЮЧИ РЕЧОВИНИ ЛІКІВ, ЩО БЕРУТЬ УЧАСТЬ У ПРОГРАМІ «ДОСТУПНІ ЛІКИ»

Оголошення

Інвестиційний портал Запорізької області

Інвестиційний портал Запорізької області

Докладніше

Брошура «Україна 1932-1933. Геноцид голодом»

Брошура деталізує історію Голодомору 1932-1933 рр., яку мають знати не лише в Україні, а й у всьому світі, та пояснює, чому Голодомор є геноцидом і чому таким його має визнати світове співтовариство.

Докладніше

Графік проведення «Прямої телефонної лінії» у Межрегіональному управлінні Національного агентства України з питань державної служби у Дніпропетровській та Запорізькій областях

Докладніше

Про сприяння у проведенні робіт з наповнення даними Державного земельного кадастру
Докладніше

Увага!Пряма лінія!

Докладніше

всі оголошення

Конкурси!

Про головне


Гімн Приазовського району
волог.:

тиск:

вітер:Урядові сайти