Пошук10 последних новостей
(количество голосов 0)


РЕЗУЛЬТАТИ РЕАЛІЗАЦІЇ ПРОГРАМ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ

2013-09-09 08:09:04

 

Україна протистоїть тиску світової кризи

і дбає про підвищення добробуту громадян

 

 

 

 

ДІТИ – МАЙБУТНЄ УКРАЇНИ

 1. Нові соціальні ініціативи Президента В.Януковича – це інвестиції у майбутнє України. Це відчули молоді родини, яким держава надає чимдалі значнішу фінансову підтримку. Нині допомога при народженні першої дитини становить 30 960 тис. грн, другої – 61 920 грн, третьої – 123 840 грн.
 2. Державна підтримка сімей, які виховують дітей-сиріт або дітей, позбавлених батьківського піклування, підвищилась в 1,6 рази (зокрема на дитину до 6 років: з 1264 грн. у 2009 р. до 2064 грн. - у 2013 р.). На виконання передвиборної президентської програми збільшено допомогу для малозабезпечених  сімей. На дітей віком від 13 до 18 років підтримку підвищено у 2011 році -  на 100 грн.,  у 2014 році - на 500 грн.

 

УКРАЇНСЬКА ЕКОНОМІКА ВСТОЯЛА ПІД ТИСКОМ СВІТОВОЇ КРИЗИ

 1. Україна зберегла макроекономічну стабільність. Скорочення ВВП у першому півріччі 2013 року, як і у країнах Європи, становить лише 1%. Важливо, що приблизно на 10% скоротився валовий зовнішній борг. Отже, країна, попри спекуляції про дефолт, має можливість вчасно відповідати за своїми зобов’язаннями.
 2. Погіршення кон’юнктури на світових товарних ринках пригальмовує українське промислове виробництво. Відповіддю на цей виклик є переорієнтація на внутрішнє споживання та реалізація програм імпортозаміщення. Приміром, виробництво медикаментів зросло – на 20% порівняно з відповідним періодом минулого року, машин та устаткування – на 8%, меблів – на 4%, металевих руд - на 3%
 3. Точкою зростання” став АПК. Виробництво продукції галузі зросло на 15% у порівнянні з 2012 роком. Зібрано один із найкращих за роки незалежності врожаїв зернових і зернобобових культур – понад 50 млн. тонн. Що це нам дає? Багато чого. Збільшення обсягів експорту продовольства на зовнішні ринки – надійне джерело наповнення казни. Стабільні ціни на продукти харчування – запорука добробуту українських родин.
 4. Курс національної валюти залишається прогнозованим. Заощадження громадян у гривні за 7 місяців 2013 року зросли на 25% у порівнянні з минулим роком. Люди довіряють банківській системі держави. Приріст реальної заробітної плати за перше півріччя 2013 року склав 9,6%, а індекс інфляції - у межах відсотка. Середньомісячна зарплата на 1 серпня 2013 року становить по Україні 3222 грн. Нині такі часи, що, як кажуть, не до жиру. Паски затягують усюди, і у країнах Європи також. Однак не все так погано у нашому домі. Оборот роздрібної торгівлі зріс у 2013 році на 11%: українці місяць за місяцем, хай потроху, але збільшують споживання.
 5. Встояти під тиском кризи допомогли своєчасно проведені податкова реформа та дерегуляція підприємництва. За три роки кількість зборів і податків скоротилася майже наполовину – з 44 до 23. Кількість документів дозвільного характеру у 2010 році нараховувала 1200 видів, нині – лише 141. Якщо у 2010 році ліцензії треба було отримувати для 77 видів господарської діяльності, нині – тільки для 57 і їхня кількість лише скорочуватиметься. Підприємці мають працювати, а не оббивати пороги відомств.

 

ЕНЕРГЕТИЧНА ПОЛІТИКА

 1. Через кабальну газову угоду 2009 р. Україна сплачує найвищу ціну за газ у Європі. Якщо  заможні європейці платять $350 за 1 тис. куб. м., то українці – понад $400. У „чорну газову діру” вилітають надлишкові витрати у розмірі $3 млрд. щороку.       
 2. Руйнівну для нас газову угоду 2009 р. Ю.Тимошенко підписувала, аби заручитись підтримкою з боку Росії на президентських виборах. Тобто поставила свої хворобливі політичні амбіції над інтересами держави, над національними інтересами країни.
 3. Влада вірна своїй політиці енергетичної незалежності. Україна збільшила обсяги закупівлі більш дешевих вуглеводнів на ринках Європи. Обсяги використання газу скорочено внаслідок впровадження технологій енергозбереження. Завдяки цьому протягом двох останніх років українській економіці вдалося заощадити $5 млрд. Ці зусилля Президента та Уряду можуть належно оцінити прості українці. В Україні упродовж тривалого часу утримується стабільна ціна на газ для громадян.
 4. Завищена ціна на імпортний газ – це несправедливий податок на соціально-економічний розвиток України, що  спричиняє гальмування росту національної економіки, призводить до ускладнень із наповненням бюджету та стримує темпи підвищення соціальних виплат для населення.

 

РЕФОРМА СИСТЕМИ ОХОРОНИ ЗДОРОВЯ

 1. Щоб українці, як народ, мали майбутнє, нам слід, передусім, знизити рівень дитячої смертності, наблизивши результат до показників країн Єврозони. І ми впевнено крокуємо до цієї мети, У тому числі завдяки впровадженню за ініціативою Президента В.Януковича проекту „Нове життя”. У 11 регіонах України збудовано перинатальні центри, де народилося 35 тисяч немовлят. У результаті у 2012 році в Україні зареєстровано найменший за останні 20 років рівень смертності дітей віком до одного року – 8,5 випадків на тисячу народжених живими. Майже удвічі скорочено смертність серед матерів. Перинатальні центри будуть відкриті у кожному регіоні країни.
 2. Доступ людей до кваліфікованої медичної допомоги забезпечується завдяки реформуванню системи „швидкої допомоги”. Вперше за багато років оновлюється рухомий склад. У 2013 році закуплено 1000 нових спеціальних медичних автомобілів. Сьогодні сумка бригади швидкої укомплектована повністю. Держава збільшила фінансування витрат на придбання медикаментів у 8 разів.
 3. Створення центрів первинної медичної допомоги – ще один крок до отримання громадянами кваліфікованого лікування. Кількість центрів виросла у 300 разів – від 2 у 2010 р. до 678 у 2013 році. Медик повинен бути безпосередньо доступним для пацієнта.
 4. Експеримент із впровадженням соціальних цін для гіпертоніків виявився вдалим: вже майже 3 млн. громадян отримують ліки зі значною знижкою. До кола пільговиків передбачено  долучити також  хворих на цукровий діабет, онкологічні захворювання тощо.
 5.  Підвищення зарплати лікарів і медсестер – важлива складова реформи. З 2011 по 2012 рр. зростання зарплати лікаря у пілотних регіонах склало 56%. Нині місячна платня найдосвідченіших лікарів, які обслуговують значну кількість пацієнтів, становить 6-7 тис. грн.

 

 

РЕФОРМА СИСТЕМИ ОСВІТИ

 1. Мета реформи – виховати справжнього громадянина та кваліфікованого спеціаліста. В Україні крок за кроком створюється європейська система освіти. Українські атестати та дипломи повністю визнаватимуться в ЄС.  Триває технічне переоснащення шкіл. Так, за проектом „Відкритий світ” у 2000 українських шкіл впроваджуються електронні технології навчання. У 2013 році відчинили двері 11 новозбудованих шкіл. Протягом трьох років за програмою „Шкільний автобус” державним коштом  придбано близько 1500 одиниць транспорту.   

 

 1. Мережа дитсадків постійно розширюється і становить нині 1500 закладів. Скорочуються черги у дитсадки, впроваджується їх електронний облік. Понад 80% дітей відповідного віку відвідують дитячі дошкільні заклади.

 

 1. У 2012-2013 рр. підвищення зарплати педагогічним працівникам відбувалося у кілька етапів: з 1 липня, 1 жовтня, 1 грудня 2012 року та з 1 січня 2013 року. Упродовж року середнє зростання зарплати вчителів становило 20%.

 

ГУМАНІЗАЦІЯ ПРАВОСУДДЯ

 1. З моменту набуття чинності нового Кримінально-процесуального кодексу у 2013 році кількість арештів громадян скоротилася у 5 разів. Помітно спорожніли приміщення попереднього ув’язнення. Більше половини підслідних вже не йдуть до камери – до них застосовується попереджувальний захід „особисте зобов’язання”. До 10% тих, хто міг би опинитися за гратами до вироку суду, нині перебувають під „домашнім арештом”.
 2. Підвищується оперативність досудового слідства – лише 1% розслідуваних справ затягуються на строки понад два місяці. Зміни на краще стали можливими завдяки поступовому впровадженню в Україні європейської моделі правосуддя.

 

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ – СТИМУЛ ДЛЯ ВНУТРІШНЬОЇ МОДЕРНІЗАЦІЇ УКРАЇНИ

 1. У зовнішній політиці Україна прагматична. І Євросоюз, і Російська Федерація, лідер Митного союзу, є нашими стратегічними партнерами, що зафіксовано у відповідних документах.
 2.  Не варто протиставляти східний та західний вектори й намагатись посварити Україну з Росією. Ринки наших країн потрібні один одному. Тому свого часу підписано угоду про зону вільної торгівлі з СНД, укладено Меморандум про співпрацю з Євразійською комісією. У стосунках з Митним союзом ми робимо акцент не лише на торгівлі, а й на інтенсивному розвитку реального сектору, кооперації у тих галузях, де є наш взаємний інтерес – у машинобудуванні, авіабудуванні, металургії тощо.
 3.  На часі – підписання угоди про зону вільної торгівлі з Євросоюзом. Співпраця з Євросоюзом нам необхідна в першу чергу як стимул для внутрішньої модернізації, впровадження нових технологій та стандартів. Є очікуваними вигоди від більш широкого виходу продукції українських підприємств  на ринки ЄС, збільшення припливу європейських інвестицій, встановлення у подальшому безвізового режиму для громадян України.
 4. Таким чином, ми поєднуємо потенціал європейської інтеграції та стратегічної співпраці з євразійським співтовариством. 


Рада оборони Приазовського району

НАБОР НА ВОИНСКУЮ
СЛУЖБУ ПО КОНТРАКТУ!

Абетка безпеки

Абетка безпеки

Соціальні роліки "Дитина-нагорода за любов" та "Справжні чоловіки"

Абетка безпеки

priazrda_files/bg.jpg

Схема формування екологічної мережі Приазовського району

ДІЮЧИ РЕЧОВИНИ ЛІКІВ, ЩО БЕРУТЬ УЧАСТЬ У ПРОГРАМІ «ДОСТУПНІ ЛІКИ»

Оголошення

Інвестиційний портал Запорізької області

Інвестиційний портал Запорізької області

Докладніше

Брошура «Україна 1932-1933. Геноцид голодом»

Брошура деталізує історію Голодомору 1932-1933 рр., яку мають знати не лише в Україні, а й у всьому світі, та пояснює, чому Голодомор є геноцидом і чому таким його має визнати світове співтовариство.

Докладніше

Графік проведення «Прямої телефонної лінії» у Межрегіональному управлінні Національного агентства України з питань державної служби у Дніпропетровській та Запорізькій областях

Докладніше

Про сприяння у проведенні робіт з наповнення даними Державного земельного кадастру
Докладніше

Увага!Пряма лінія!

Докладніше

всі оголошення

Конкурси!

Про головне


Гімн Приазовського району
волог.:

тиск:

вітер:Урядові сайти