Пошук10 последних новостей
(количество голосов 0)


Призначення на вакантні посади держслужби на період дії карантину: роз’яснення від НАДС

2020-05-06 15:24:42

Приазовська районна державна адміністрація

НАДС роз’ясненнями від 24.04.2020 р. № 92-р/з відповідає на головні питання щодо призначення на вакантні посади держслужби на період дії карантину.

1. Добір і призначення осіб на вакантні посади держслужби відповідно до Порядку призначення на посади державної служби на період дії карантину, установленого з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, затвердженого постановою КМУ від 22.04.2020 р. № 290 (далі — Порядок № 290), здійснюється у виняткових випадках, пов’язаних із необхідністю виконання завдань і функцій держорганів на період дії карантину. Такі випадки мають бути обґрунтованими.

У роз’ясненнях від 28.04.2020 р. № 93-р/з НАДС уточнює, що такими можуть бути посади, які необхідні для безперебійного функціонування держоргану (наприклад, керівники держорганів та їх заступники, керівники самостійних структурних підрозділів та їх заступники, а також посади відповідних спеціалістів, які вводяться в разі недоцільності утворення в держорганах окремих структурних підрозділів, для виконання окремих функцій).

Відповідальність за прийняте рішення покладається на суб’єкта призначення/керівника держслужби.

2. Роз’яснення № 92-р/з містять алгоритм дій з призначення особи на вакантну посаду шляхом укладання з нею контракту.

3. Призначення особи шляхом укладання з нею контракту у випадках, передбачених Порядком № 290, має строковий характер та не може перевищувати чотирьох місяців після відміни карантину.

4. Відповідно до абз. 3 п. 8 розд. II «Прикінцеві положення» Закону України від 13.04.2020 р. № 553-IX конкурси, стосовно яких конкурсні комісії в держоргані (щодо посад категорій «Б» і «В») не визначили до п’яти кандидатур, які набрали найбільшу загальну кількість балів відповідно до загального рейтингу кандидатів, та не внесли пропозиції суб’єктові призначення або керівникові держслужби, мають бути скасовані.

5. Особа, призначена відповідно до Порядку № 290, набуває статусу держслужбовця. Держслужбовцю, якого призначено на посаду держслужби згідно з Порядком № 290, присвоюється ранг відповідно до ст. 39 Закону України «Про державну службу» від 10.12.2015 р. № 889-VIII (одночасно з призначенням на посаду державної служби).

ДОКЛАДНО

 Рада оборони Приазовського району

НАБОР НА ВОИНСКУЮ
СЛУЖБУ ПО КОНТРАКТУ!

Абетка безпеки

Абетка безпеки

Соціальні роліки "Дитина-нагорода за любов" та "Справжні чоловіки"

Абетка безпеки

priazrda_files/bg.jpg

Схема формування екологічної мережі Приазовського району

ДІЮЧИ РЕЧОВИНИ ЛІКІВ, ЩО БЕРУТЬ УЧАСТЬ У ПРОГРАМІ «ДОСТУПНІ ЛІКИ»

Оголошення

Інвестиційний портал Запорізької області

Інвестиційний портал Запорізької області

Докладніше

Брошура «Україна 1932-1933. Геноцид голодом»

Брошура деталізує історію Голодомору 1932-1933 рр., яку мають знати не лише в Україні, а й у всьому світі, та пояснює, чому Голодомор є геноцидом і чому таким його має визнати світове співтовариство.

Докладніше

Графік проведення «Прямої телефонної лінії» у Межрегіональному управлінні Національного агентства України з питань державної служби у Дніпропетровській та Запорізькій областях

Докладніше

Про сприяння у проведенні робіт з наповнення даними Державного земельного кадастру
Докладніше

Увага!Пряма лінія!

Докладніше

всі оголошення

Конкурси!

Про головне


Гімн Приазовського району
волог.:

тиск:

вітер:Урядові сайти