Пошук10 последних новостей
(количество голосов 0)


В ОБЛАСТІ СТАРТУЄ ІСТОРИЧНА АКЦІЯ #ПАМ’ЯТАЄМО_ПЕРЕМАГАЄМО

2020-05-06 12:11:21

Приазовська районна державна адміністрація

До 75-ї річниці з Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні та Дня пам’яті і примирення запрошуємо долучитися до історико-патріотичної акції #Пам’ятаємо_Перемагаємо.

Суть акції дуже проста: давайте згадаємо події 30-40-х років ХХ століття. Сучасне покоління має пам’ятати подвиг наших дідусів та бабусь.

Зараз триває карантин, але це не зупинить нас здійснити мандрівку в історію рідного Запорізького краю, пригадати події та персоналії Другої світової війни. У соціальній мережі Facebook є група «Пам’ятаємо.Перемагаємо». Там під #Пам’ятаємо_Перемагаємо пропонуємо ділитися власними архівними матеріалами, історіями та публікаціями, світлинами, відеозаписами до 5 хвилин тощо.

Публікації можуть бути присвячені будь-якій темі, що пов’язані з Другою світовою війною. Ми підготували лише декілька напрямів, які можуть стати у нагоді для вас:

  • Публікації про знакові історичні події у населеному пункті або поблизу, вплив на перебіг  подій Другої світової війни;

  • Публікації, що пояснюють, чому ми щороку збираємося біля конкретних меморіалів, чим значиме це місце, скульптура, історія споруди, події в історії населеного пункту, окремого героя Другої світової війни, жителів території тощо;

  • Розповіді про внесок запоріжців у перемогу над нацизмом;

  • Публікації, що можуть описати втрачені можливості та перспективи тих, хто загинув у ті часи.

Журналістам, фотографам пропонуємо відібрати тематичні матеріали з власного архіву, виставити підбірки фото пам’ятних місць області, подій війни та післявоєнного часу, ветеранів, використовувати раніше опубліковані тематичні матеріали.

Стануть у нагоді підбірки книг, публікацій про Другу світову війну, які б могли рекомендувати для читання бібліотекарі, науковці або любителі літератури.

Історики можуть рекомендувати маршрут або провести коротку тематичну онлайн-екскурсію.

Чекаємо і на власні творчі тематичні роботи: вірші, розповіді, пісні.

Запрошуємо національно-культурні товариства розповісти історії про їхні громади, що жили в умовах війни та післявоєнного часу.

Звертаємо увагу, в Україні тривають карантинні обмеження, тож при підготовці матеріалів забороняється переміщуватися групою осіб більше ніж по двоє, перебувати в громадських місцях без засобів індивідуального захисту, проводити масові заходи.

У підготовці своїх робіт дотримуйтесь загальноприйнятих правил етики та моралі, не допускайте дій та висловлювань, що можуть спричинити розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі, дотримуйтесь норм чинного законодавства.

Окремо наголошуємо на важливості неухильного дотримання норм Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки» та неприпустимості використання комуністичної символіки під виглядом «прапора Перемоги», а також георгіївських стрічок. Забороняється реклама у будь-якому прояві.

Тож, усім, хто хоче долучитись до акції #Пам’ятаємо_Перемагаємо, треба:

1.     Зайти у групу «Пам’ятаємо.Перемагаємо»

2. Розповісти історію своєї сім’ї, знайомих, знайти фото/відео, вирізки з газет тощо

3.     Опублікувати матеріал під #Пам’ятаємо_Перемагаємо

4.     Звичайно поширити на свою сторінку та розповісти друзям!

Пронесімо пам'ять про минуле у мирне майбутнє!

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістюРада оборони Приазовського району

НАБОР НА ВОИНСКУЮ
СЛУЖБУ ПО КОНТРАКТУ!

Абетка безпеки

Абетка безпеки

Соціальні роліки "Дитина-нагорода за любов" та "Справжні чоловіки"

Абетка безпеки

priazrda_files/bg.jpg

Схема формування екологічної мережі Приазовського району

ДІЮЧИ РЕЧОВИНИ ЛІКІВ, ЩО БЕРУТЬ УЧАСТЬ У ПРОГРАМІ «ДОСТУПНІ ЛІКИ»

Оголошення

Інвестиційний портал Запорізької області

Інвестиційний портал Запорізької області

Докладніше

Брошура «Україна 1932-1933. Геноцид голодом»

Брошура деталізує історію Голодомору 1932-1933 рр., яку мають знати не лише в Україні, а й у всьому світі, та пояснює, чому Голодомор є геноцидом і чому таким його має визнати світове співтовариство.

Докладніше

Графік проведення «Прямої телефонної лінії» у Межрегіональному управлінні Національного агентства України з питань державної служби у Дніпропетровській та Запорізькій областях

Докладніше

Про сприяння у проведенні робіт з наповнення даними Державного земельного кадастру
Докладніше

Увага!Пряма лінія!

Докладніше

всі оголошення

Конкурси!

Про головне


Гімн Приазовського району
волог.:

тиск:

вітер:Урядові сайти