Пошук10 последних новостей
(количество голосов 1)


ХВОРИХ НА COVID – 19 У ПРИАЗОВСЬКОМУ РАЙОНІ НЕ ЗАРЕЄСТРОВАНО

2020-04-27 15:53:20

Приазовська районна державна адміністрація

ВП «Мелітопольський міський відділ ДУ «Запорізький ОЛЦ Міністерства охорони здоров'я України» інформує, що дослідження на наявність SARS – COV – 2 проводяться на базі обласних лабораторних центрів нашої країни. У нашому регіоні - це ДУ «Запорізький обласний лабораторний центр МОЗ України», де у вірусологічній лабораторії методом ланцюгової полімеразної реакції і визначають наявність або відсутність цього нового і дуже небезпечного збудника.
Станом на 24.04. 2020 у Приазовському районі було діагностовано 3 випадки підозрілих на коронавірусну інфекцію (COVID – 19), а протестовано 4 особи (1 випадок пневмонії). За результатами проведених досліджень – хворих на COVID – 19 не зареєстровано, тобто всі результати негативні. Тому жителів нашого району можна запевнити, що COVID – 19 не зафіксовано. Але насторога повинна бути. Для запобігання занесенню і розповсюдженню гострої респіраторної інфекції, спричиненої коронавірусом SARS – COV – 2 проводиться значна робота. Попри всі заходи основними є: самоізоляція на 14 днів прибулих із-за кордону з проведенням за ними спостереження сімейними лікарями, а також проведення тестування на коронавірусну інфекцію у будь – якому підозрілому випадку. Необхідне проведення самоізоляції всім особами, які були у контакті з лабораторно підтвердженим або ймовірним випадком. Ці контакти можуть бути де завгодно - у обласних лікарнях, лікарнях місцевого значення та інших місцях. Фахівці ВП «Мелітопольський міський відділ ДУ «Запорізький ОЛЦ Міністерства охорони здоров я України» збирають епіданамнез у хворих на COVID – 19, визначають коло контактних та організовують медичне спостереження за ними. Якщо при проведенні медичного спостереження виникають симптоми, то це допоможе своєчасно виявити хворого на COVID – 19, а значить зменшити кількість осіб, які могли заразитися та не допустити ускладнення у самого хворого.

Завідувач ВП «Мелітопольський МВ
ДУ «ЗОЛЦ МОЗ України» РОМАН СКЛЯРОВРада оборони Приазовського району

НАБОР НА ВОИНСКУЮ
СЛУЖБУ ПО КОНТРАКТУ!

Абетка безпеки

Абетка безпеки

Соціальні роліки "Дитина-нагорода за любов" та "Справжні чоловіки"

Абетка безпеки

priazrda_files/bg.jpg

Схема формування екологічної мережі Приазовського району

ДІЮЧИ РЕЧОВИНИ ЛІКІВ, ЩО БЕРУТЬ УЧАСТЬ У ПРОГРАМІ «ДОСТУПНІ ЛІКИ»

Оголошення

Інвестиційний портал Запорізької області

Інвестиційний портал Запорізької області

Докладніше

Брошура «Україна 1932-1933. Геноцид голодом»

Брошура деталізує історію Голодомору 1932-1933 рр., яку мають знати не лише в Україні, а й у всьому світі, та пояснює, чому Голодомор є геноцидом і чому таким його має визнати світове співтовариство.

Докладніше

Графік проведення «Прямої телефонної лінії» у Межрегіональному управлінні Національного агентства України з питань державної служби у Дніпропетровській та Запорізькій областях

Докладніше

Про сприяння у проведенні робіт з наповнення даними Державного земельного кадастру
Докладніше

Увага!Пряма лінія!

Докладніше

всі оголошення

Конкурси!

Про головне


Гімн Приазовського району
волог.:

тиск:

вітер:Урядові сайти