Пошук10 последних новостей
(количество голосов 0)


ЗВЕРНЕННЯ ГОЛОВИ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ВІТАЛІЯ ТУРИНКА

2020-04-24 11:05:22

Приазовська районна державна адміністрація

Шановні жителі Запорізького краю!

Ми вдячні всім тим, хто дослухався до наших прохань на Великдень. Ми вдячні за відповідальну позицію всім, хто залишився вдома. Сподіваємось на ваше розуміння ситуації в подальшому.

Після Великодніх свят традиційно наступають поминальні заходи. Уряд закликає і рекомендує з максимальною увагою дотримуватись усіх  карантинних обмежень. Українські науковці очікують нові піки захворюваності орієнтовно на кінець квітня та початок травня. Щоб цього не сталось, ми маємо свідомо поводитись у післяпасхальні дні.

Церковна традиція впродовж року встановлює кілька днів особливого поминання померлих. Тобто, згадати померлих родичів і друзів можна не тільки на дев’ятий день після Пасхи. Навіть до кінця поточного року будуть ще дві такі нагоди - 6 червня та 7 листопада.

Розуміючи небезпеку та за погодженням з релігійними організаціями, ми повністю закриваємо території цвинтарів та припиняємо рух будь-якого  транспорту до них, окрім поховального. Це не стосується поховання, яке має відбуватися з дотриманням протиепідемічних правил.

Заходи, які ми вживаємо, впроваджені і в інших європейських країнах в рамках боротьби з коронавірусом. Та є навіть суттєво м’якшими, аніж ті, до яких вдаються в цих країнах. Там повністю заборонена релігійна діяльність на час пандемії.

Мешканці області, закликаю вас! Прислухайтесь до очільників низки релігійних об’єднань та організацій. Післяпасхальні поминальні служби  будуть перенесені на найближчу нагоду.

Якщо ми всі разом і надалі будемо дотримуватись карантинних обмежень, це приблизить наш вихід з карантину.

 https://www.youtube.com/watch?time_continue=3&v=GgIlaGTjld8&feature=emb_titleРада оборони Приазовського району

НАБОР НА ВОИНСКУЮ
СЛУЖБУ ПО КОНТРАКТУ!

Абетка безпеки

Абетка безпеки

Соціальні роліки "Дитина-нагорода за любов" та "Справжні чоловіки"

Абетка безпеки

priazrda_files/bg.jpg

Схема формування екологічної мережі Приазовського району

ДІЮЧИ РЕЧОВИНИ ЛІКІВ, ЩО БЕРУТЬ УЧАСТЬ У ПРОГРАМІ «ДОСТУПНІ ЛІКИ»

Оголошення

Інвестиційний портал Запорізької області

Інвестиційний портал Запорізької області

Докладніше

Брошура «Україна 1932-1933. Геноцид голодом»

Брошура деталізує історію Голодомору 1932-1933 рр., яку мають знати не лише в Україні, а й у всьому світі, та пояснює, чому Голодомор є геноцидом і чому таким його має визнати світове співтовариство.

Докладніше

Графік проведення «Прямої телефонної лінії» у Межрегіональному управлінні Національного агентства України з питань державної служби у Дніпропетровській та Запорізькій областях

Докладніше

Про сприяння у проведенні робіт з наповнення даними Державного земельного кадастру
Докладніше

Увага!Пряма лінія!

Докладніше

всі оголошення

Конкурси!

Про головне


Гімн Приазовського району
волог.:

тиск:

вітер:Урядові сайти