Пошук10 последних новостей
(количество голосов 0)


СЕНС ПОМИНАЛЬНИХ ДНІВ ПІСЛЯ ВЕЛИКОДНЯ, ПЕРШ ЗА ВСЕ, У ПОСИЛЕНІЙ МОЛИТВІ ЗА РІДНИХ ТА БЛИЗЬКИХ, ЯКІ ВІДІЙШЛИ У ВІЧНІСТЬ

2020-04-24 10:51:53

Приазовська районна державна адміністрація

Шановні жителі Приазовського району! Цього року, в умовах карантину, ми відзначали Великдень по-особливому, зустрівши його вдома, єднаючись з рідними у молитві на відстані. Дякуємо кожному із вас за те, що були дисциплінованими і відповідальними. Епідеміологічна ситуація дещо змінює спосіб, у який ми відзначаємо свята та дні пам’яті, проте їхня сутність залишається незмінною. Зазвичай, після святкування святої Пасхи всі звикли йти на кладовища, щоб пом’янути рідних та близьких, які відійшли у вічність. Але цієї весни через поширення коронавірусної інфекції, поминальні дні проходитимуть інакше. Адже там, де є скупчення людей, інфекція передається дуже швидко, тому доводиться відвідувати богослужіння онлайн та погоджуватися з іншими обмеженнями.

Дотримання карантинних заходів у Запорізькій області та, зокрема, і у Приазовському районі, дозволило не допустити розповсюдження захворюваності на коронавірус. Виходячи із серйозності ситуації та за погодженням з релігійними організаціями, в області повністю зачинено території цвинтарів. Це не стосується похованнь, які мають відбуватися з дотриманням протиепідемічних норм.

 За релігійними традиціями, впродовж року є декілька днів особливого поминання. Згадати померлих рідних людей можна не тільки після Пасхи, а ще й 6 червня та 7 листопада.

Під час поминальних днів в храмах проводитимуться богослужіння, але тільки у присутності духовенства. При кожній Єпархії є офіційні сайти і сторінки церков, де миряни можуть онлайн подати записки за здоров’я і за упокій. Так люди збережуть своє здоров’я та здоров’я оточуючих.

Пам‘ятаймо, що сенс поминальних днів після Великодня полягає, перш за все, в посиленій молитві за наших близьких. В своїй душі ми згадуємо тих, кого з нами немає, бо вони завжди в наших серцях. Тож, будьте свідомими -  залишайтеся вдома, щоб після карантину всі зустрілися живі та здорові!

Голова Приазовської райдержадміністрації СЕРГІЙ СЕЛЕВИЧ

Голова Приазовської районної ради ОЛЕКСАНДР ПРОКОПЕНКО

 

 Рада оборони Приазовського району

НАБОР НА ВОИНСКУЮ
СЛУЖБУ ПО КОНТРАКТУ!

Абетка безпеки

Абетка безпеки

Соціальні роліки "Дитина-нагорода за любов" та "Справжні чоловіки"

Абетка безпеки

priazrda_files/bg.jpg

Схема формування екологічної мережі Приазовського району

ДІЮЧИ РЕЧОВИНИ ЛІКІВ, ЩО БЕРУТЬ УЧАСТЬ У ПРОГРАМІ «ДОСТУПНІ ЛІКИ»

Оголошення

Інвестиційний портал Запорізької області

Інвестиційний портал Запорізької області

Докладніше

Брошура «Україна 1932-1933. Геноцид голодом»

Брошура деталізує історію Голодомору 1932-1933 рр., яку мають знати не лише в Україні, а й у всьому світі, та пояснює, чому Голодомор є геноцидом і чому таким його має визнати світове співтовариство.

Докладніше

Графік проведення «Прямої телефонної лінії» у Межрегіональному управлінні Національного агентства України з питань державної служби у Дніпропетровській та Запорізькій областях

Докладніше

Про сприяння у проведенні робіт з наповнення даними Державного земельного кадастру
Докладніше

Увага!Пряма лінія!

Докладніше

всі оголошення

Конкурси!

Про головне


Гімн Приазовського району
волог.:

тиск:

вітер:Урядові сайти