Пошук10 последних новостей
(количество голосов 0)


День підприємця

2013-09-06 14:09:08

05.09.2013 у музично-драматичному театрі ім. Магара  м. Запоріжжя відбулися урочистості з нагоди свята Дня підприємця. Від імені голови обласної державної адміністрації з професійним святом приазовських підприємців привітав заступник голови облдержадміністрації Гончарук Петро Адольфович.

Дипломом Запорізької облдержадміністрації нагороджений Середа Олександр Миколайович за розвиток туристично-розважальної сфери в Приазовському районі.

Грамотою Запорізької районної ради нагороджений Макушин Олег Юрійович за розвиток виробничої сфери в Приазовському районі.

Дипломом Запорізької облдержадміністрації нагороджений Мамонов Іван Володимирович за розвиток торгівельної сфери в Приазовському районі.

Від Приазовського району делегацію очолив заступник голови райдержадміністрації Сівова О.В. Також в урочистому засіданні прийняли участь начальник  управління економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації Лобинцева Л.М., головний спеціаліст управління економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації Супрун О.С., президент Союзу підприємців у Приазовському районі  Симоненко Н.М. та приватні підприємці району Войтович О.В., Яковенко К.Л., Куємжи Л.О., Рада оборони Приазовського району

НАБОР НА ВОИНСКУЮ
СЛУЖБУ ПО КОНТРАКТУ!

Абетка безпеки

Абетка безпеки

Соціальні роліки "Дитина-нагорода за любов" та "Справжні чоловіки"

Абетка безпеки

priazrda_files/bg.jpg

Схема формування екологічної мережі Приазовського району

ДІЮЧИ РЕЧОВИНИ ЛІКІВ, ЩО БЕРУТЬ УЧАСТЬ У ПРОГРАМІ «ДОСТУПНІ ЛІКИ»

Оголошення

Інвестиційний портал Запорізької області

Інвестиційний портал Запорізької області

Докладніше

Брошура «Україна 1932-1933. Геноцид голодом»

Брошура деталізує історію Голодомору 1932-1933 рр., яку мають знати не лише в Україні, а й у всьому світі, та пояснює, чому Голодомор є геноцидом і чому таким його має визнати світове співтовариство.

Докладніше

Графік проведення «Прямої телефонної лінії» у Межрегіональному управлінні Національного агентства України з питань державної служби у Дніпропетровській та Запорізькій областях

Докладніше

Про сприяння у проведенні робіт з наповнення даними Державного земельного кадастру
Докладніше

Увага!Пряма лінія!

Докладніше

всі оголошення

Конкурси!

Про головне


Гімн Приазовського району
волог.:

тиск:

вітер:Урядові сайти