Пошук10 последних новостей
(количество голосов 0)


ЗАПОРІЗЬКА ОБЛАСТЬ ОТРИМАЛА ДВА БІОБОКСИ ДЛЯ ТРАНСПОРТУВАННЯ ХВОРИХ НА КОРОНАВІРУС

2020-04-16 11:40:25

Приазовська районна державна адміністрація

Запорізький обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф отримав гуманітарну допомогу від Фонду Вадима Новинського «На честь Покрови Пресвятої Богородиці». Це два біобокси для транспортування хворих на COVID-19. Вони дозволять убезпечити медиків від можливості зараження.

З новими біобоксами ознайомився голова Запорізької облдержадміністрації Віталій Туринок.

– Для нашої області дуже важливо отримувати гуманітарну допомогу від благодійників. Фонд Вадима Новинського допомагає нам постійно, ще від початку спалаху коронавірусної хвороби. Ці два біобокси – перші, що з’явились в області. Вони призначені для роботи медиків обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф. Адже саме бригади екстреної медицини перші виїжджають на виклики ще до підтвердження діагнозу «коронавірусна хвороба» та потім транспортують людей на швидких до лікарень першого порядку. Таких у нас п’ять по області, – наголосив Віталій Туринок.

Представник Фонду Вадима Новинського «На честь Покрови Пресвятої Богородиці», директор філії «Смарт-Холдинг» у Маріуполі Олександр Трубачов зазначив, розуміючи рівень загрози, сьогодні відповідальний бізнес об'єднується для надання допомоги державі в боротьбі з поширенням коронавірусної інфекції. Міжнародний благодійний фонд Вадима Новинського закупає та доставляє дефіцитне медобладнання, засоби особистого захисту медперсоналу та експрес-тексти для оперативного виявлення захворювання тощо. Поки коштом Фонду вдалося закупити 10 біобоксів, які розподіляються по різних містах. У тому числі два біобокси сьогодні передаємо медикам центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф.

За словами директора Обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Костянтина Малашенка, захисні бокси дозволяють здійснювати первинне транспортування осіб з підозрою на зараження COVID-19 в лікарні і забезпечити при цьому достатній рівень захисту для лікарів, що працюють з такими пацієнтами.

– У кожній камері є чотири вбудованих плоских портали, що забезпечують легкий доступ до пацієнта, і два допоміжних портали, які використовуватимуться для інфузій та іншого медичного обладнання. Захисні бокси такого типу можна використовувати і як засіб захисту від «забруднення» навколишнього середовища для перевезення пацієнтів з ослабленим імунітетом, – зазначив Костянтин Малашенко. 

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістюРада оборони Приазовського району

НАБОР НА ВОИНСКУЮ
СЛУЖБУ ПО КОНТРАКТУ!

Абетка безпеки

Абетка безпеки

Соціальні роліки "Дитина-нагорода за любов" та "Справжні чоловіки"

Абетка безпеки

priazrda_files/bg.jpg

Схема формування екологічної мережі Приазовського району

ДІЮЧИ РЕЧОВИНИ ЛІКІВ, ЩО БЕРУТЬ УЧАСТЬ У ПРОГРАМІ «ДОСТУПНІ ЛІКИ»

Оголошення

Інвестиційний портал Запорізької області

Інвестиційний портал Запорізької області

Докладніше

Брошура «Україна 1932-1933. Геноцид голодом»

Брошура деталізує історію Голодомору 1932-1933 рр., яку мають знати не лише в Україні, а й у всьому світі, та пояснює, чому Голодомор є геноцидом і чому таким його має визнати світове співтовариство.

Докладніше

Графік проведення «Прямої телефонної лінії» у Межрегіональному управлінні Національного агентства України з питань державної служби у Дніпропетровській та Запорізькій областях

Докладніше

Про сприяння у проведенні робіт з наповнення даними Державного земельного кадастру
Докладніше

Увага!Пряма лінія!

Докладніше

всі оголошення

Конкурси!

Про головне


Гімн Приазовського району
волог.:

тиск:

вітер:Урядові сайти